Tet prezentē jaunu dokumentālo filmu par riteņbraucēju Tomu Skujiņu un aicina uz aktivitātēm olimpisko spēļu laikā

No 26. jūlija izklaides platformā Tet+ būs pieejama jauna vietējā satura ražotāja Tet studio un režisora Roberta Vīksnes veidotā dokumentālā filma Carnikavas kalnu karalis – par talantīgo Latvijas riteņbraucēju un Tokijas olimpisko spēļu dalībnieku Tomu Skujiņu. Filma iepazīstinās ar sportista profesionālās karjeras aizkulisēm un ļaus ieskatīties Toma ikdienas dzīvē, kas papildināta ar sportista tuvāko cilvēku – ģimenes, komandas biedru un treneru stāstiem. Par godu Tokijas olimpiskajām spēlēm ikviens aicināts uz fitnesa treniņiem Rīgas parkos kopā ar zināmiem Latvijas sportistiem – volejbolistu Aleksandru Samoilovu, garo distanču skrējēju Jeļenu Prokopčuku, vieglatlēti Sindiju Bukšu un šķēpmetēju Zigismundu Sirmo.

 

Filmas "Carnikavas kalnu karalis" uzņemšana sākās 2019. gada vasarā, kam sekoja pandēmijas izraisīta pauze, un tā noslēdzās šī gada jūlijā. Filmēšana norisinājās Latvijā, Andorā un Igaunijā. Šodien Rīgā tika prezentēti pirmie kadri no filmas. Tos ikviens var noskatīties: ej.uz/Tet_prezente

 

"Satura piedāvājumā Tet arvien vairāk investīciju, resursu un uzmanības velta vietējam – Latvijas saturam, to izvirzot kā nozīmīgāko prioritāti. Pašu veidotie stāsti ar Latvijas varoņiem vienmēr ir vieni no iecienītākajiem arī skatītāju vidū. Tāpat Tet vienmēr ir atbalstījis Latvijas talantus dažādās jomās un sports nav izņēmums. Toms Skujiņš ir izcils sportists starptautiskajā velosportu elitē, tāpēc skatīsimies filmu, kas noteikti iedvesmos jauno riteņbraucēju paaudzi, sekosim un jutīsim līdzi sportistu gaitām olimpiskajās spēlēs Tokijā," stāsta Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.

 

"Strādāt ar Tomu bija tīrā bauda, jo viņš ir ne tikai profesionāls sportists, kurš pieredzējis strādāt ar medijiem, bet arī ļoti jauks un inteliģents cilvēks. Patiesībā visi filmā intervētie cilvēki, runājot par Tomu, bija izteikti pozitīvi. Viens no filmas mērķiem bija parādīt, kāpēc Toms katru gadu treniņos un sacensībās nobrauc ap 30 000 kilometru – daudzi no mums ar mašīnu pat tik daudz nenobrauc –, tur ir jābūt stiprai motivācijai. Iespējams, ka tikai šādi, ziedojoties sportam, puisis no Carnikavas un Latvijas, kur augstākais kalns ir 311 metri, spēj pasaules prestižākajās riteņbraukšanas sacensībās teju nedēļu no vietas būt Kalnu karaļa statusā," stāsta filmas režisors Roberts Vīksne.

 

Toms Skujiņš jūnijā izcīnīja Latvijas čempiona godu individuālajā un arī grupas braucienā, kā arī valsts godu aizstāvēs gaidāmajās Tokijas olimpiskajās spēlēs. Tieši šobrīd Toms  startē arī prestižajā daudzdienu velobraucienā "Tour de France" komandas "Trek-Segafredo" sastāvā.

 

"Esmu priecīgs, ka ir izveidota šāda filma un ka riteņbraukšanai Latvijā ar to tiks pievērsta lielāka uzmanība. Sākumā šķita, ka varbūt vēl ir par agru filmai par mani, jo tādas parasti veido tuvāk karjeras noslēgumam, bet domāju, ka ir izdevies noķert labus kadrus no ikdienas un sacensībām, kurus pēc karjeras beigām nebūtu iespējams nofilmēt. Liels paldies arī Tet, kas atbalstīja filmas izveidi – ceru, ka tā iedvesmos cilvēkus biežāk uzkāpt uz velosipēda ne tikai sporta, bet arī prieka pēc," saka riteņbraucējs Toms Skujiņš.

 

Filma no 26. jūlija būs pieejama izklaides platformas Tet+ un Helio interaktīvās televīzijas skatītājiem.

 

Tet klientiem plašas iespējas skatīties Tokijas olimpiskās spēles

Tet saviem klientiem piedāvās plašas iespējas sekot līdzi vasaras olimpiskajām spēlēm. Izklaides platformas Tet+ un Helio interaktīvās televīzijas lietotāji pasaules labāko sportistu gaitām varēs just līdzi televīzijas kanālos Eurosport 1 un Eurosport 2, kā arī septiņos īpaši izveidotos pop-up kanālos, no kuriem katrs tiks veltīts citai sporta disciplīnai. Helio interaktīvās televīzijas klientiem būs ekskluzīva iespēja olimpiskas spēles skatīties īpaši augstā izšķirtspējas kvalitātē kanālā Eurosport 4K, kas dublēs Eurosport 1 saturu.

 

Spēļu atklāšanas ceremonijai 23. jūlijā un noslēguma ceremonijai 8. augustā varēs sekot līdzi kanālos Eurosport 1 un Eurosport 4K. Būtiski, ka izklaides platformas Tet+ lietotāji olimpiskās spēles varēs vērot, atrodoties arī ārpus mājas, kur vien ir pieejams internets, un kaut piecās ierīcēs vienlaicīgi – telefonā, planšetē, datorā vai televīzijas ekrānā.

 

Fitnesa nodarbības ar Latvijas sportistiem

Par godu olimpiskajām spēlēm, un aicinot gādāt arī par savu fizisko labsajūtu, Tet rīko publiskas bezmaksas fitnesa nodarbības izcilu sportistu vadībā. Nodarbības būs pieejamas ikvienam interesentam, neskatoties uz vecumu vai fizisko sagatavotību. Nodarbības norisināsies profesionālu Latvijas sportistu vadībā Rīgas parkos:

 

  • 26. jūlijā Grīziņkalnā kopā ar Zigismundu Sirmo;
  • 29. jūlijā Vērmanes dārzā kopā ar Aleksandru Samoilovu;
  • 2. augustā Uzvaras parkā ar Jeļenu Prokopčuku;
  • 5. augustā Ziedoņdārzā ar Sindiju Bukšu.

 

Treniņi sāksies plkst. 18:30.

 

Vairāk informācijas par fitnesa nodarbībām būs atrodams Tet sociālo tīklu kontos – Facebook: Tet.lv, Tet+ Helio; Instagram: @tetplus, @tet.lv.

 

Meklēt tet.lv