Pakalpojumus turpinām nodrošināt, lielākoties strādājot attālināti

Apzinoties riskus saistībā ar COVID-19 izplatību un iesaistoties sabiedrības kopējā cīņā pret vīrusa tālāku izplatību, iespēju robežās Tet grupas uzņēmumi ir pārgājuši uz attālinātu darbu. Grupas darbinieki, kam to ļauj pienākumi, strādā no savām dzīvesvietām, turpinot nodrošināt pakalpojumu darbību, izmantojot attālinātos saziņas rīkus. Savukārt darbu klātienē, ievērojot sociālās distancēšanās un papildu dezinfekcijas prasības, turpina tie darbinieki, kas nodrošina sabiedrībai kritiski svarīgas funkcijas.

Tet grupai ir izstrādāts "Ārkārtas darbības nepārtrauktības plāns", kas paredz nodrošināt pakalpojumus neatkarīgi no jebkādiem iespējamiem apstākļiem, tai skaitā arī "Corona (COVID-19) vīrusa radītajiem ierobežojumiem".

Interneta infrastruktūras uzturēšana un nodrošināšana šobrīd Latvijā ir īpaši kritiska, lai palīdzētu gan uzņēmumiem, gan privātpersonām pēc iespējas turpināt savu darbību, kā arī turpinātu uzturēt sociālās attiecības un informācijas plūsmu. Tādēļ Tet meistari turpina arī darbu klātienē,  ierīkojot pakalpojumus un novēršot bojājumus. Viņu drošībai pirms ierašanās pie klienta zvanu centra darbinieki apzina konkrēto klientu un noskaidro, vai klients ir bijis riska teritorijās un vai viņam nav slimības simptomu. No 19. marta tiks slēgta lielākā daļa Tet veikalu, klientu pieejamībai pagaidām saglabājot vienu veikalu katrā no reģioniem, kas strādās ar saīsinātu darba laiku, ievērojot sociālās distancēšanās un papildu dezinfekcijas prasības. Aicinām visus klientus būt atbildīgiem pret uzņēmuma darbiniekiem - neiet uz veikalu ar sliktu pašsajūtu, kā arī iepriekš informēt par slikto pašsajūtu ieplānotā Tet meistara vizītes gadījumā. Visiem Tet darbiniekiem, kuri strādā ar klientiem klātienē, ir jāievēro Tet grupas izstrādātās klātienes tikšanās vadlīnijas un instrukcijas, lai pasargātu sevi un klientus.

Lai mazinātu COVID-19 izplatības riskus un nodrošinātu Tet grupas uzņēmumu darbības nepārtrauktību, jau kopš pirmās informācijas, ka Latvijā ir ar COVID-19 inficētas personas, Tet grupas darbiniekiem, kuri paši personīgi vai kuru mājokļa biedri atgriežas no ārvalstīm (sākotnēji no valstīm, kuras Slimību profilakses un kontroles centrs iekļāva īpašā riska zonā, šobrīd jau no jebkuras pasaules valsts), vai arī bijuši tiešā kontaktā ar COVID-19 inficēto personu, ir noteikta obligāta 14 dienu pašizolācija jeb karantīna. Tāpat ir atcelti Tet darbinieku komandējumi, dalība publiskajos pasākumos, kā arī pārcelti uzņēmuma pasākumi. Par jauniem pasākumu datumiem uzņēmums informēs atsevišķi.

Zvanu centra darbinieki strādā no mājām un turpina sniegt visus pakalpojumus, palīdzot klientiem. Biznesa klientiem ir jāņem vērā, ka Tet ir minimizējis klientu pārstāvju ierašanos datu centos, uzņēmuma ekspertiem veicot attiecīgās konfigurācijas klientu vajadzību nodrošināšanai.

Uzņēmuma infrastruktūrā ir veiktas lielas investīcijas, un viss interneta nodrošināšanas tīkls ir būvēts tā, lai būtu rezervēts divkārši. Tas nozīmē, ka nepieciešamības gadījumā, ja viena iekārta vai kabelis nestrādā, tā darbību pārņem otrs - rezerves. Tādēļ tīkla noslodzes riskus neredzam, arī prognozējot, ka arvien palielināsies cilvēku skaits, kas strādā no mājām.

Aicinot sabiedrību līdzdarboties vīrusa izplatības risku mazināšanā visām privātpersonām - Helio interaktīvās televīzijas klientiem Tet ir uzdāvinājis bezmaksas Bērnu tematisko paku un bērniem īpaši pielāgoto un drošo Bērnu stūrīti. Savukārt Helio virszemes televīzijas klientiem - Bērnu un jauniešu paku.

Atbalstot iniciatīvu #paliecmājās, Tet aicina klientus pēc iespējas vairāk izmantot digitālos kanālus, lai apmaksātu rēķinus, pieteiktos pakalpojumiem vai veiktu tajos izmaiņas un iegādātos tehniku. Jautājumu vei neskaidrību gadījuma lūdzam meklēt informāciju pašapkalpošanās portālā vai lietotnē Mans Tet, palidziba.tet.lv, zvanīt uz klientu apkalpošanas tālruni, vai sazināties ar savu klientu attiecību vadītāju.

 

Publicēts 2020. gada 19. martā