Meklēt tet.lv

Komiķa Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde "Plezīrs" atjaunotā versijā būs skatāma interneta tiešraidē

jaunumi rudolfa kugrena stavizrāde plezīrs foto juris ross

Populārā komiķa Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde "Plezīrs" ceturtdien, 30. aprīlī, plkst. 21.00 būs skatāma visā Latvijā – unikālā tiešraidē Shortcut un Helio iTV izveidotā pop-up kanālā "Kugrēna Plezīrs".

"Plezīrs" ir Rūdolfa Kugrēna 2018. gadā tapusi stāvizrāde, kas klātienē savāca teju 3000 lielu skatītāju pulciņu gan Rīgā, gan ārpus tās. Šobrīd "Plezīrs" ir izvilkts no Rūdolfa prāta apcirkņiem, papildināts ar svaigiem jokiem, nospodrināts ar šī brīža novērojumiem un gatavs atkal nokļūt uz skatuves. Izrāde "Plezīrs" visticamāk ierastajā versijā uz skatuves vairs neatgriezīsies, tāpēc šī tiešraide ir vienīgā iespēja to redzēt tiem, kam tas vēl nebija izdevies.

Šajā izrādē Rūdolfs kārtīgi apskatījis cilvēku komunikācijas īpatnības. Paskatīsimies, kā pensionāri izliekas jauni, kamēr jaunieši jūtas paši pieaugušākie, kā noklusējam svarīgo tiem tuvākajiem un kāpēc noslēpumus vieglāk izpaust svešajiem. Tam visam pa vidu, protams, daudz smieklu - riktīgs plezīrs!

"Lai arī šobrīd tiekamies tikai caur ekrāniem, tiešraide ir dzīvākais veids, kādā to varam izdarīt. Es zinu, ka jūs mani dzirdat un redzat tajā pašā brīdī, kad stāstu kādu savu joku no skatuves. Un, ja redzu, ka operators aiz kameras arī iesmejas, tad jau puslīdz varu minēt, ka smejaties mājās arī savos dīvānos," par izrādes norisi bez skatītājiem saka pats komiķis. 

Rūdolfa jaunākā izrāde "Kā to ņem", kuras Latvijas tūre tika pārtraukta valstī esošās ārkārtas situācijas dēļ, 1. aprīlī tika straumēta tiešraidē no Kultūras nama Wiktorija Liepājā. Izrāde savāca rekordlielu skatītāju skaitu, Rūdolfu padarot par vienīgo Latvijas komiķi, kas spējis smīdināt publiku caur ekrānu, pats atrodoties tukšā zālē, bez skatītājiem.
Rūdolfs Kugrēns ir aktīvs stand up apvienības Comedy Latvia biedrs, pasākumu un raidījumu vadītājs. Vadījis sporta raidījumu "Ūdenszeļļi". Rūdolfs plašāku atpazīstamību guvis arī kā viens no komiķiem, kas tradicionāli veido Sarunu festivāla LAMPA "Politiķu cepienu".

Stāvizrādes tiešraide būs skatāma ceturtdien, 30. aprīlī, ar pieslēgšanos no plkst. 20.30 un izrādes sākumu 21.00 Shortcut un Helio iTV. Iegādāties "Kugrēna Plezīrs" ieejas biļeti var Shortcut. Izrādes organizatori aicina iegādāties piekļuvi tiešraidei, izmantojot datora interneta pārlūku, jo iegāde caur mobilo telefonu vai aplikāciju nebūs iespējama, taču pēc tam stāvizrādi skatīties varēs jebkurā no ekrāniem, savukārt Helio iTV ieejas biļeti var iegādāties ar pults palīdzību.

 

 

Publicēts 2020. gada 24. aprīlī.