Pārliecinoši lielākā daļa sporta līdzjutēju Pasaules čempionātu hokejā vēros ģimenes lokā

Gandrīz 40% Latvijas iedzīvotāju iecerējuši vērot Pasaules čempionāta hokejā spēļu translācijas, liecina Tet aptauja [1]. No tiem 76% respondentu čempionātu vēros ģimenes lokā savās mājās, paši, uzburot sportisko atmosfēru pie ekrāniem, un iejutīsies kā skatītāji arēnas pirmajā rindā. Gandrīz piektdaļa sportistu atbalstītāju ir nolēmuši čempionātu vērot kopā ar draugiem, esot brīvā dabā, vai videozvanā no savām mājām. Katrs piektais ir gana rūdīts sporta līdzjutējs, un gatavojas noskatīties visas čempionāta spēles.

 

Arī šogad Tet nodrošina unikālu iespēju sekot līdzi visām 64 čempionāta spēlēm HD kvalitātē – kanālos 360TV, 360TV Hokejs un LTV7. No tām 48 spēļu tiešraides būs pieejamas kanālā 360TV un īpaši čempionātam izveidotajā pop-up kanālā 360TV Hokejs.

 

"Šis gads ir īpašs ar to, ka Pasaules čempionāts hokejā notiek Latvijā un spēļu norise zālēs plānota bez klātienes atbalstītājiem, bet Tet skatītājam ikkatrā mājā ar mūsdienīgu tehnoloģiju palīdzību un piesaistītas profesionālas komandas darbu nodrošinās ekskluzīvu klātbūtnes sajūtu. Mēs visi kopā radām savus hokeja svētkus!" saka Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.

 

Jau no 14. maija visi hokeja līdzjutēji un Helio interaktīvās televīzijas un Tet+ izklaides platformas abonenti varēs iejusties sportiskajā hokeja noskaņā, 24 stundas diennaktī skatoties kanālu 360TV Hokejs. Līdz pat šī gada čempionāta sākumam kanāls piedāvās noskatīties aizraujošāko 2019. gada čempionāta spēļu atkārtojumus. Savukārt no 21. maija, sākoties Pasaules čempionātam hokejā, kanālos 360TV un 360TV Hokejs sāksies īsts hokeja pavasaris. Hokeja spēles tiešraidē komentēs sabiedrībā iemīļotais Anatolijs Kreipāns, Andris Auziņš un Aivars Zahārovs. Ik vakaru pēc vakara spēles ap plkst. 23.00 kanālā 360TV Hokejs darbu sāks raidījums Tet+ Hokeja studija, ko tiešraidē vadīs sporta līdzjutēju atzinīgi novērtētie komentētāji Jānis Celmiņš un Edgars Lūsiņš. Viņi apkopos dienas svarīgākos jaunumus, piedāvās spēļu padziļinātu analīzi, ekspresintervijas ar vadošajiem spēlētājiem un hokeja faniem, kā arī karstāko momentu izlasi. Tet+ Hokeja studija sola pašu sulīgāko čempionāta esenci, lai hokeja fani būtu vienmēr informēti par spēļu rezultātiem, dienas varoņiem, skaistākajiem vārtiem un efektīgākajiem atvairījumiem, precīzākajām piespēlēm un arī trakākajiem kautiņiem. Tāpat fanus izklaidēs smieklīgāko mirkļu apkopojumi un ekskluzīva iespēja ielūkoties Latvijas izlases aizkulisēs.

 

Aizrautīgākie hokeja fani gada lielāko notikumu gaida ar nepacietību. Veiktā aptauja liecina, ka gandrīz 80% iedzīvotāju, kuri ieplānojuši skatīties hokeju, sekos līdzi Latvijas izlases spēļu tiešraidēm un vairāk nekā puse vēros fināla un pusfināla sacensības tiešraidē. Turpretim gandrīz 20% aptaujāto par čempionāta skatīšanos vēl nav izlēmuši. Ļoti iespējams, ka hokeja gaisotne, kas maija nogalē un jūnija sākumā būs jūtama gandrīz ikvienā mājā, arī respondentiem, kas vēl šaubās, liks ieslēgt ekrānus un just līdzi pasaules labākajiem hokejistiem.

 

Tet kanālos 360TV un 360TV Hokejs, kā arī Latvijas Televīzija kanālā LTV7 būs skatāmas visas hokeja čempionāta spēļu translācijas. Tet un Latvijas Televīzijas pārraides tiesības nodrošina vienošanās ar Starptautiskās hokeja federācijas Pasaules čempionāta hokejā ekskluzīvo mediju un mārketinga partneri Infront Sports & Media. Vienošanās paredz pārraides tiesības līdz pat 2023. gadam.

 

[1] Pēc Tet pieprasījuma Norstat veiktā aptaujā piedalījās 1004 respondenti no visas Latvijas; aptauja veikta no 29. aprīļa līdz 5. maijam.