Meklēt tet.lv

Aizraujošs pavasaris kriminālkomēdiju cienītājiem – jau martā ekrānos nonāks "Atriebējas"

Atklāti Helio Media trīs karstākie šī pavasara jaunumi, ko skatītāji varēs novērtēt jau marta izskaņā. Jaunākā latviešu kriminālkomēdija "Atriebējas" ar Santu Didžus, Pāvelu Griškovu, Aneti Krasovsku, Mārtiņu Upenieki un Armadu Ikali galvenajās lomās atnesīs kaislības, drāmu, slepkavības, nelaimīgu mīlestību, atriebību un daudzus citus savstarpējo attiecību līkločus. Kriminālkomēdijas pilotsērija pirmizrādi Shortcut piedzīvos jau 23. martā, un tieši pēc mēneša turpināsies seriāla formātā, savukārt kanālā STV Pirmā! seriāls nonāks rudenī.

Ēdienu blogere Zane Grēviņa, kuras recepšu grāmata "Našķoties" pērn kļuva par veiksmīgāko bestselleru Latvijā, savus esošos un topošos fanus priecēs ar savu un nedaudz arī sava suņa Susura kulinārijas raidījumu, kuru, protams, dēvēs tādā pat vārdā – "Našķoties". Zanes gardās receptes, ko iedvesmos viesošanās pie dažādiem Latvijas ražotājiem, Shortcut nonāks no 27. marta piektdienās, savukārt TV pirmizrādi piedzīvos kanālā STV Pirmā! no 4. aprīļa, sestdienu rītos plkst. 9.20.

Vērtīgu un aizraujošu sarunu cienītājiem iemīļotā TV personība Kristīne Virsnīte uz pavisam atklātu sarunu aicinās gan Latvijā populāras, gan arī mazāk zināmas, taču spēcīgas un pārliecinātas sievietes – tās, kuras ar savu dzīves pieredzi, vērtībām un panākumiem spēj aizraut un iedvesmot. "Kristīnes Virsnītes sarunas" pie skatītājiem dosies trešdienās – jau no 15. aprīļa Shortcut, un no 22.aprīļa – kanālā STV Pirmā!

"Pēc jau tā karstas ziemas ar Lielajiem Muļķiem, Terapeiti bez grāda, Virsnīšiem Āfrikā un Latviešiem Kanādas krācēs, šis patiešām būs karsts pavasaris – karsts kriminālkomēdijas aprindās, karsts virtuvē un karsts sarunās! Mēs redzam, ka skatītāji novērtē Latvijā radīto saturu, tādēļ pievēršam lielu uzmanību gan tam, lai būtu pirmie, kas piedāvā noskatīties jaunākās latviešu pilnmetrāžas filmas, gan arī piedāvājam pavisam jaunu un unikālu vietējo saturu – tādu, kas mums pašiem ir labi saprotams, atspoguļo vietējo kultūru un dzīvesveidu, un palīdz arī vairāk iepazīt mūs – latviešus, ko ļoti labi redzēsim arī "Našķoties" un "Kristīnes Virsnītes sarunās", uzsver Inga Alika-Stroda, Tet izklaides pakalpojumu daļas direktore.

Sievietes apvieno spēkus cīņā pret vīriešiem – "Atriebējas"

Režisora Anda Miziša jaunākais veikums – pirmais, kas radīts tieši tam, lai to vērotu savās mājās – uz televizora vai datora ekrāna, pārsteigs ar neticamiem notikumu pavērsieniem. "Atriebējas" ir aizraujoša pašmāju kriminālkomēdija, kuras stāsts sākas ar sievietes līķi. Labāko detektīvu tradīcijās, izmeklētājiem Frīdai (Santa Didžus) un Georgam (Pāvels Griškovs) ir jāatrod sērijveida slepkava. Ir skaidrs, ka viņu interesē vienāda tipa sievietes, bet jautājumi, kas jāatrisina – kādēļ un kur meklēt nākamo upuri? Viņu ceļi krustojas ar sekretāri Montu (Anete Krasovska), kas, pēc mīļotā vīrieša nodevības un atbrīvošanas no darba, bēdas dodas pārvarēt bārā, apmeklējumam beidzoties ar vētrainu nakti vīrišķīgā Andreja (Armands Ikalis) gultā. Tomēr jau no rīta viņu gaida pārsteigums, kas mainīs dzīvi visiem iesaistītajiem. Liktenis savedīs kopā abas sievietes un apvienos viņu spēkus turpmākajai cīņai. Filma "Atriebējas"” no 23. marta būs pieejama Shortcut Premiere.

Tieši mēnesi vēlāk stāsts turpināsies seriāla formātā – no 23. aprīļa Shortcut Films, savukārt rudenī kanālā STV Pirmā!.Seriālā atriebējas stāsts turpināsies ar arvien jaunām izmeklēšanām, jauniem piedzīvojumiem un nepatikšanām. "Atriebējas" ir veidots pēc Igaunijā jau skatītāju mīlestību iekarojušā seriāla "Revenge Offi", veicot vietējo adaptāciju. "Katrā sērijā skatītāji varēs sekot līdzi jaunam, aizraujošajam notikumam. Lai gan stāstu caurvij motīvs – divas atriebējas, labāko seriālu tradīcijās noziegumi katrā sērijā būs citi,” stāsta "Atriebēju" režisors Andis Mizišs. "Atriebēju" galvenā varone izmeklētāja Frīda un bijusī sekretāre Monta, abas vīlušās savas dzīves vīriešos, kopīgiem spēkiem nu izveidos savu privātdetektīvu biroju, lai palīdzētu citām grūtībās nonākušām sievietēm. Neskatoties uz savām rakstura atšķirībām, viņas vieno kopīgs mērķis – atbalstīt visas tās sievietes, kuras vēlētos atriebties saviem neuzticīgajiem vīriešiem – kaisle un drāma šajā kriminālkomēdijas seriālā netrūks. Gluži tāpat, kā jaunas slepkavības un maniaki, ar kuriem drosmīgajām sievietēm būs jātiek galā.

Gardas un nesamākslotas receptes kulinārijas raidījumā "Našķoties"

Lai iedrošinātu jauniem kulinārijas eksperimentiem šajā pavasarī un dzīvot garšīgi, neaizmirstot arī kārtīgi panašķoties, 27. martā pie skatītājiem nonāks vēl nebijis kulinārijas raidījums "Našķoties". Zanes Grēviņas receptes ir kārdinošas jau bloga un Instagram bildēs, bet var apsolīt, ka ekrānā un video formātā no tām nespēs atturēties neviens. Viena no Latvijas pazīstamākajām ēdienu blogerēm, kā arī pieprasītākās pavārgrāmatas autore Zane Grēviņa raidījumā viesosies pie dažādiem Latvijas uzņēmējiem, lai gūtu iedvesmu saviem virtuves piedzīvojumiem. Tieši iepazītie produkti un cilvēki viņas gatavotās receptes padarīs īpašas – katrā raidījuma sērijā Zane piedāvās kādu vienkāršu, bet ļoti gardu recepti, ko viņa pagatavos kopā ar savu uzticamo draugu virtuvē un ikdienā – suni Susuru. Uzzināsim jau Zanes Instagram kontā leģendāro kanēļrullīšu knifus, falafelu pagatavošanas noslēpumus, kā vislabāk izmantot mikrozaļumus un citas receptes, kas pilnīgi noteikti iedvesmos uzreiz pēc raidījuma doties uz savu virtuvi. Par to, kas vienmēr ir atrodams viņas mājās un Zane ieteiktu iepazīt ikvienam, viņa saka: "Turku zirņi, kūpinātās paprikas pulveris un siers ir trīs būtiskas lietas manā virtuvē." Savukārt par raidījuma uzņemšanas aizkulisēm, viņa atklāja, ka apceļojot Latviju un dodoties viesos pie vietējiem ražotājiem, komandas slepenā aizraušanās bijusi apmeklēt un nogaršot Latvijas kafejnīcu…karbonādes! No 27. marta piektdienās raidījumu "Našķoties" varēs vērot Shortcut Films, savukārt no 4. aprīļa, sestdienās, plkst. 9.20, raidījums būs skatāms kanālā STV Pirmā!

"Kristīnes Virsnītes sarunas" kopā ar spēcīgām sievietēm

Kristīnes Virsnītes sarunu šovs būs īstais, lai palīdzētu gūt ticību saviem spēkiem un iedvesmotu pārmaiņām dzīvē. Katrā raidījumā būs iespēja ļoti personiski iepazīt kādu īpašu personību, kopā ar viņu dodoties vienas dienas piedzīvojumos. Sarunas ļaus skatītājiem ieskatīties tajā viņu personības šķautnē, ko ikdienā neredzam un, iespējams, atklāt par kādu cenu ir nākuši viņu sasniegumi un kā viņas ir iemācījušās pārvarēt savas grūtības. Šajā pavasarī "Kristīnes Virsnītes sarunas" ļaus iedvesmoties katrai sievietei – kā dzīvot citādāk, kas vēl pietrūkst, lai no sirds darītu to, kas patīk, un noticētu savām spējām. Īsti, dzīvi un neticami atklāti sieviešu stāsti būs “Kristīnes Virsnītes sarunu” pamatā, lai pierādītu, ka pārbaudījumi var kļūt par nopietniem izaicinājumiem, taču no tiem nav jābaidās. Kā saka Kristīne Virsnīte, tieši automašīnā bieži notiek visatklātākās sarunas: "Automašīna ir mana studija – tajā kopā ar manu viešņu pavadīsim lielu daļu dienas, apmeklējot viņai nozīmīgākās vietas un izbraucot viņas ikdienas maršrutus, vienlaikus ielūkojoties viņas dzīvē, attiecībās, sasniegumos un arī – zaudējumos." Auto vadīs Kristīnes vīrs Kaspars – uzņēmējs ar milzīgu pieredzi, kurš mainījis savu nodarbošanos un šobrīd ir viens no atpazīstamākajiem ēdienu blogeriem Latvijā, lai piešķirtu sarunai īpašu šķautni. "Kristīnes Virsnītes sarunas" pie skatītājiem nonāks katru trešdienu – no 15. aprīļa Shortcut Films un no 22. aprīļa kanālā STV Pirmā!

 

Publicēts 2020. gada 12. martā