Tieši nedēļu pirms pirmizrādes iznāk Lielo Muļķu 2. sezonas treileris

Pašu pasludinātā 2020. gada labākā seriāla Lielie Muļķi otrajā sezonā, kas pie skatītājiem Shortcut lietotnē ieradīsies jau Jāņu rītā, 24. jūnijā, Latvijas iedzīvotāji ne tikai uzzinās, kā klājas ciema vadošajam trio, bet arī plašāk iepazīs ciema mūžseno konkurentu – Mazo Muļķu ciema spilgtākos pārstāvjus. Mazo Muļķu mērs Madis Mednis mats matā atgādina Andri Freidenfeldu un viņa meita Elīna – populāro jūtūberi Beāti Bērziņu, kas saviem sekotājiem vairāk atpazīstama kā Beta Beidz. Elīna ir barvede savai draudzeņu trijotnei – spidrilkai Anjai, kuru varētu sajaukt ar provokatīvi skandalozo Instagram influenceri Janu Bruku (Yana Bruk), un Ļenkai, kuru nevarētu atšķirt no Elīnas Pakalnes – daļas no Latvijas slavenākā Tik Tok konta Latvian Sisters ar 1,5 miljoniem sekotāju un vairāk nekā 42 miljoniem sarkano sirsniņu jeb patīk atzīmju.

Protams, vadošā ciemata trijotne arī nekur peļņā nav aizbraukusi, visi ir tepat. Mīlā vīlušais Garais (Kristaps Strūbergs no "Singapūras Satīna"), dzejnieks Rainītis (Edgars Bāliņš no "Singapūras Satīna" un komiķu aprindām) un seksīgais Egīls (aktieris Pauls Iklāvs) katrs cīnās ar saviem dēmoniem. Mēra krēslā joprojām ir Alnis (šovmens Roberts Gobziņš) ar savu palīdzi un tenku eksperti Jolandu (komiķe Jolanda Suvorova) pie sāniem. Protams, neiztikt bez pasaules  un savas dzīves glābējas Keitijas (Elīna Bojarkina no Leļļu teātra), kā arī  satiksim Laimu (aktrise Aminata Grieta Diarra).

Otrajā dokumentālās satīras Lielie Muļķi sezonā Lielo Muļķu ciemā notikumi nebeidz uzņemt apgriezienus. Personiskie pārdzīvojumi, zaudētas mājas, mīlas mokas un bezgalīgas cerības uz iespēju tikt saprastiem, mūsu labi zināmos seriāla varoņus mudina uz neiedomājamo. Jā, kāds mierinājumu meklē pat ārpus Lielo Muļķu robežām, tomēr, kad Lielo Muļķu dzīvēs patiesi aktīvi iejaucas Mazo Muļķu meitenes – Elīna, Anna un Lienīte, tad atpakaļceļa vairs nav. Cīņa starp abiem ciemiem kļūst arvien nopietnāka, un iesaistīti tiek visi. Garais, Rainītis un Egīls Lielo Muļķu vārdā cīnīsies līdz galam – par spīti kārdinājumiem, kautiņiem, milzu naudai un varas spēlēm. Vai viņi uzvarēs?

Mazo Muļķu galvenā meiteņu barvede ir Elīna Medne (Beāte Bērziņa) – mēra mīļotā meita. Uzaugusi starp vecākajiem brāļiem, tāpēc var arī kārtīgi sadot, ja nepieciešams. Aizraujas ar ekspresīvām hip-hop dejām.

Anna jeb Anja (Yana Bruk) vienmēr ir bijusi tā saucamā mazā špidrilka. Uzskata, sevi par Mazo Muļķu karstāko persiku. Cukurtētuki brauc pat no Rīgas un ved visādas dārgas brenda lietas. Zina, kā aptīt vīriešus ap pirkstu, pielietojot flirtu. Viņas sapnis ir kļūt par Playboy modeli. Kā saka Jana Bruka: "Es vispār nedomāju, ka Latvijā var būt tāds seriāls. Kopā ar Anju būs sekss un rokenrols. Būs karsti!"

Lienīte jeb Ļenka (Elīna Pakalne) jau no bērnības ir bijusi citādāka nekā pārējie bērni, it kā dzīvotu citā pasaulē. Viņai ļoti patīk modernā māksla un bjorciskā mūzika. Ļoti introverta sabiedrībā, bet ziņu portālos – uh.. kā patīk iekomentēt. Elīna Pakalne stāsta: "Neskatoties uz to, ka Lienīte ir klusa un uz sevi vērsta, viņa sataisīs baigi lielo drāmu gan Lielajos, gan Mazajos Muļķos. Šis projekts ir ļoti netipisks latviešiem!"

Mazo Muļķu mērs Madis Mednis (Andris Freidenfelds) ir ļoti harizmātisks cilvēks ar labu runas prasmi, kas nevienu neatstās vienaldzīgu. Uzskata, ka ir ļoti populārs vēlētāju aprindās, jo ir padarījis mazos Muļķus par bagātāko ciemu apkārtnē, tomēr viņam piemīt arī kāda vājība, un tā ir sievietes.

Labākajās "Lielo Muļķu" tradīcijās seriāla jaunā sezona pie skatītājiem nonāks tieši pēc nedēļas – Jāņu rītā 24. jūnijā. Tas būs vērojams Shortcut lietotnē, savukārt pēc skatītāju pieprasījuma "Lielo Muļķu" pirmā sezona būs vērojama arī tradicionālajā televīzijā – 3. un 4. jūlijā plkst. 21.00 kanālā 360TV. 

"Lielie Muļķi" uzņemti mokumentālajā (mocumentary) jeb dokumentālās satīras formātā. Sadarbībā ar Helio Media seriālu veido jaunie režisori Kristians Alhimionoks un Alberts Viegliņš, savukārt scenāriju veidojusi dramaturģe un rakstniece Rasa Bugavičute – Pēce.

Seko līdzi sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Kaimiņu saspīlētās attiecības, balles un pat sprādzieni – seriāla treileris:

 

 

 

 

 

Publicēts 2020. gada 17. jūnijā.