Noskaties Lielo Muļķu trešās sezonas treileri

Triloģikas Lielo Muļķu trešā sezona vēsta par pārmaiņām, kas norit mums visapkārt, un vēl jo vairāk par tām, kas ir mūsos pašos. Ciema domes sastāvā ir nostiprinājies ģimenes bizness, taču arī šai cietajai struktūrai lemts sašūpoties. Vai tiešām viss aizies tik tālu, ka ilggadējais Lielo Muļķu mērs Alnis (Roberts Gobziņš) tiks gāzts no troņa, vai nākamais mērs varētu būt šiverīgāks un vairāk ieklausīsies iedzīvotājos?

Ilgas pēc mīlestības un degsme to sastapt vaigā ir ne viena vien seriāla varoņa vēlme. Ir labi, ja sirdī iedegtā mīlas liesma kvēlo un zied, bet kļūst sarežģīti, ja mīlas alkas atbalsojas konkurentu ciemā. Daudz jautājumu un kā to atrisināt? Seriāla galvenie varoņi – trīs labākie draugi Garais (Kristaps Strūbergs), Rainītis (Edgars Bāliņš) un Egīls (Pauls Iklāvs) ir saliedēti un atradīs izeju.

Lielo Muļķu prātus jaunajā sezonā vada arī vēlme uzzināt savus dzīves mērķus un tiekties pēc tiem. Vai Garais satiks savu meitu? Vai Rainītis atkal ienīdīs Mazos Muļķus? Vai Egīls būs spējīgs vēl lielākiem izaicinājumiem? Vai Keitija (Elīna Bojarkina) ir mainījusi savu imidžu Garā dēļ? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes sniegs uzticamā Britu filmēšanas komanda, kurai jāpateicas, ka skatītāji var sekot līdzi spriedzes pilnajiem notikumiem Lielo Muļķu ciemā.

Ne bez izmaiņām turpinās arī kaimiņu saspīlētās attiecības starp Lielo Muļķu un Mazo Muļķu ciema iedzīvotājiem. Īpašas attiecības ir ar Elīnu (Beāte Bērziņa), Anju (Jana Bruka) un Ļenku (Elīna Pakalne) no Mazo Muļķu ciema.

Seriāls "Lielie Muļķi" uzņemts mokumentālajā (mocumentary) jeb dokumentālās satīras formātā. Tet Studio piedāvāto seriālu veido režisori Kristians Alhimionoks un Alberts Viegliņš, savukārt scenārija autore ir dramaturģe un rakstniece Rasa Bugavičute-Pēce.

Jaunajiem seriāla "Lielie Muļķi" trešajā sezonas piedzīvojumiem varēs sekot līdzi jau no 1. aprīļa Tet+ izklaides platformā, kas pieejama arī Helio iTV. Turpat pieejamas arī abas iepriekšējās seriāla sezonas.

Noskaties "Lielie Muļķi" 3. sezonas treileri:

Lielajiem Muļķiem var sekot sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Jaunā Tet+ izklaides platforma, kas pakāpeniski aizvietos Shortcut lietotni, būs Baltijā pirmā pasaules līmeņa televīzijas, filmu un seriālu platforma. Tet+ ļaus katram skatītājam pašam izvēlēties savām interesēm un vajadzībām piemērotākos TV kanālus no vairāk kā 70 kanālu plašā piedāvājuma, kā arī tos apvienot ar filmu un seriālu straumēšanas pakalpojumu. Tāpat kā Shortcut, arī Tet+ joprojām saglabās atsevišķa filmu un seriālu abonementa izvēles iespēju, kā arī nodrošinās atsevišķu jaunāko kino filmu nomu.

 

Publicēts 2021. gada 23. martā.

 

Meklēt tet.lv