Kas kopīgs Jarānam, Krivenči un Durklim, skaties "Lielo Muļķu" 3. sezonā!

Triloģikas "Lielie Muļķi" 3. sezona nebeidz pārsteigt – jau šodien, 1. aprīlī, pie skatītājiem atgriežas iemīļotie seriāla varoņi. Ar viņiem kopā atbildes uz jautājumiem par pārmaiņām, kas norit visapkārt, un vēl jo vairāk par tām, kas ir viņos pašos, palīdzēs rast īpašie viesi – Edijs Aleksejevs, Jānis Krīvēns, Andrejs Čistrakovs, Ričards Ramanis, Kristaps Zutis un Jānis Jarāns.

Jau pirmajā sērijā Lielo Muļķu ciemā beidzot ierodas Egīla ilgi solītais šovbiznesa draugs – ŠBD (Edijs Aleksejevs, leģendārās latviešu grupas "Tranzīts" dejotājs). Viņš ar vietējiem dalās pasaulīgajos trendos un rāda iemīļotajiem varoņiem viņu dzīves attīstības virzienus.

Jaunais vīrietis Māris Jānis (Jānis Krīvēns, plašai publikai zināms kā Krivenchy, pašmāju muzikālās apvienības "Singapūras satīns" dalībnieks, podkāsta "Pēdējā pilīte" un YouTube kanāla "Pāļa bazārs" veidotājs) izmisīgi cenšas pildīt labākā tēva lomu savam puikam. Ceļā stājas tik vien kā bezgalīga vienaldzība pret visapkārt notiekošo un neatraujama mīlestība pēc grādīgajiem dzērieniem. Viņš mēdz iesaistīties tirdzniecības afērās, kas Māri Jāni šoreiz aizved līdz Lielajiem Muļķiem.

Alnis ar savu mīļoto sievieti Reičelu (Andrejs Čistjakovs jeb Fashionista ir starptautiski atzīts profesionāls make-up mākslinieks no Latvijas) iepazinušies lielceļa malā, nu abi ir gatavi skaistai kopdzīvei un jauniem politiskiem un sociāliem uzstādījumiem. Reičela ir liela auguma, gracioza un šarmanta būtne, kas ir spējīga pierādīt, ka viss var mainīties, ja pie pults nonāk spēcīga sieviete.

Dzīves skolotājs, jogas pasniedzējs un austrumu gudrību zinātājs Sri Kumar (Ričards Ramanis, plašāk zināms kā Durklis ir  latviešu interneta personība un video satura veidotājs) ir ieradies Lielo Muļķu ciemā Rainīša saukts, lai palīdzētu saprast viņa dzīves mērķus. Sri Kumar iedod ne tikai zinību makšķeri, bet arī bebra oliņu, tādējādi palīdzot Egīlam izkļūt no dziļām briesmām. Vienlaikus viņa varā ir harmonizēt jebkuras sociālas problēmas, kas var skart tādu civilizācijas daļu kā Lielie Muļķi.

Lielo Muļķu asākais prāts Jolanda, glābjot politisko iekārtu no sabrukšanas, noalgo Juri (Kristaps Zutis – Latvijas bokseris) kriminālai operācijai. Viņš ir tas pats bijušais Laimas līgavainis. Lai arī nekādu labo slavu viņš par sevi neatstāja, pienāca brīdis, kad tieši slikta reputācija nospēlēja šim par labu.

Lienītes onkulis (Latvijā iemīļots pašmāju aktieris Jānis Jarāns), iespējams, nemaz nav Lienītes onkulis. Baumo, ka tas ir viņas tēvs, taču viņas tēvs pakrita zem vilciena kādu laiku pēc jauniešu nometnes Dorņos. Tomēr, ja tas ir viņas tēvs, tad tas var izrādīties arī tēvs Rainītim. Aņai gan šķiet, ka viņa ir Rainīša māsa, taču DNS testi liecina pretējo. Katrā ziņā Lienīte viņu sauc par onkuli un viņi abi viens otru ļoti mīl. Tas ir galvenais.

Tet Studio piedāvātais seriāls "Lielie Muļķi" ir uzņemts mokumentālajā (mocumentary) jeb dokumentālās satīras formātā. To veido režisori Kristians Alhimionoks un Alberts Viegliņš, savukārt scenārija autore ir dramaturģe un rakstniece Rasa Bugavičute-Pēce.

Seriāla "Lielie Muļķi" trešo sezonu var skatīties Tet+ izklaides platformā, kas pieejama arī Helio iTV.

Noskaties "Lielie Muļķi" 3. sezonas treileri:

Lielajiem Muļķiem var sekot sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Jaunā Tet+ izklaides platforma, kas pakāpeniski aizvietos Shortcut lietotni, ir Baltijā pirmā pasaules līmeņa televīzijas, filmu un seriālu platforma. Tet+ ļauj katram skatītājam pašam izvēlēties savām interesēm un vajadzībām piemērotākos TV kanālus no vairāk nekā 70 kanālu plašā piedāvājuma, kā arī tos apvieno ar filmu un seriālu straumēšanas pakalpojumu. Tāpat kā Shortcut, arī Tet+ joprojām saglabā atsevišķa filmu un seriālu abonementa izvēles iespēju, kā arī nodrošina atsevišķu jaunāko kino filmu nomu.

 

 

Publicēts 2021. gada 1. aprīlī.

 

Meklēt tet.lv