Kanāla RTR Planeta vietā Tet piedāvā FilmUA Drama

Turpmāk Tet visiem saviem Helio iTV, Helio vTV un Shortcut klientiem piedāvā televīzijas kanālu krievu valodā FilmUA Drama. Tas ir redzams RTR Planeta (RTR Rossija) vietā, kuru pēc Nacionālās elektronisko plašsaziņu līdzekļu padomes (NEPL) lēmuma no šodienas jāatslēdz visiem maksas televīzijas pakalpojumu sniedzējiem, tajā skaitā arī Tet.

FilmUA Drama ir kanāls īstiem seriālu mīļiem, jo tajā 24 stundas diennaktī tiek translēti tikai un vienīgi seriāli. Mūsdienās seriāls ir komercmāksla, kas pie televizora ekrāniem piesaista miljoniem skatītāju. Kanālā FilmUA Drama lielākoties tiek demonstrēti šī kanāla producētie seriāli, kas pēdējos gados tiek atzīti par labākajiem, piemēram, Нити судьбы, Дежурный врач, Нюхач, Ветреная женщина, Майор и Магия,  Нити судьбы, Владимирская un citi.

  • Helio iTV klietniem – FilmuUA Drama HD ir pieejams ar Nr.118. Kanālam ir pieejama visa papildu funkcionalitāte, ieskaitot 7 dienu arhīvu.
  • Helio vTV klientiem – FilmUA Drama ir pieejams ar Nr.23.

Tāpat Helio iTV skatītājiem izvēļu klāstā Tet ir pievienojis seriālu kanālu krievu valodā Bolt HD kvalitātē (Nr.196). Kanālam ir pieejamas visas papildfunkcijas, ieskaitot 7 dienu arhīvu. Tā saturu veido dažādu žanru (detektīvs, asa sižeta, piedzīvojumu) seriāli, kā arī dažādas televīzijas programmas par kino vēsturi un aktieriem. Kanālā var uzzināt, kā top seriāli, noskatīties interesantākos kadrus no filmu radīšanas aizkulisēm un tās ainas, kas palikušas aiz kadra. Šobrīd kanāla populārākie seriāli ir Прокуроры, Жизнь и приключения Мишки Япончика, Менталист u.c., taču satura kolekcija nepārtraukti tiek papildināta.

Kanālu maiņa tiks veikta automātiski. Ja tomēr izmaiņas TV ekrānos nav redzamas, Helio iTV klientus aicinām veikt TV dekodera restartu (īslaicīgu atvienošanu un pievienošanu pie strāvas), savukārt Helio vTV klientus – veikt automātisko kanālu meklēšanu. Shortcut TV klientiem visas izmaiņas notiks automātiski.

Iepriekš publiski ziņots, ka lēmumu par RTR Planeta atslēgšanu pieņēma televīzijas tirgu uzraugošā iestāde NEPLP. Ar NEPLP paziņojumu var iepazīties šeit.

 

Publicēts 2021. gada 15. februārī.

 

Meklēt tet.lv