Šodien Latvijā startē 8TV – jauns televīzijas kanāls ar hokeju, šoviem, filmām un seriāliem krievu valodā

Lai nodrošinātu plašākas izvēles iespējas krievvalodīgajai auditorijai, no šodienas, 31. maija, tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet skatītājiem piedāvā jaunu filmu un seriālu kanālu krievu valodā 8TV. Tas priecēs ar pārsteidzošiem realitātes un ceļojumu šoviem, izklaidējošiem raidījumiem, seriāliem un labāko no kino pasaules – komēdijām, detektīviem, melodrāmām, kā arī ģimenes un animācijas filmām. Turklāt tiks lutināti arī sporta un hokeja fani – kanāls pārraidīs Pasaules čempionāta hokejā spēles, dodot iespēju dzīvot līdzi grandiozajiem sporta svētkiem krievu valodā kopā ar komentētājiem Vladimiru Ivanovu un Sergeju Lozovskiju.

 

Šodien, 31. maijā, plkst. 16.15 jaunajā kanālā 8TV sporta līdzjutēji varēs dzīvot līdzi mačam starp ASV un Vācijas izlasēm, bet plkst. 20.15 uz ledus tiksies Krievijas Olimpiskās komitejas un Šveices komandas. Spēļu starplaikos 8TV piedāvās skatītāju iecienīto Dmitrija Komarova ceļojumu šovu Citādā pasaule (Мир наизнанку), krievu komēdijseriālu Reāli čaļi un tik asprātīgo Olgu. Holivudas kino cienītājus piedzīvojumos vedīs tādas populāras filmas kā Asmens: trīsvienība3 dienas, lai nogalinātu, bet rietumu kino fanus priecēs spraigā filma Kurjers: Pilna Jauda. Humora dzirksti dienai piešķirs komēdijas Eglītes 1914, Rūgts! 2, Muļķa diena, Dubultķeza un citas. Sievišķīgu šķautni 8TV iegūs ar labi zināmajiem attiecību un realitātes šoviem Šopinga dievietes, Misija: Supersievas, Špilkas un galošas, Ekstrasensi kā detektīvi un Dzīves restarts, kuru vada Ksenija Borodina. Bet kaisli un romantiku darba dienu pēcpusdienām piešķils ukraiņu seriāli Vīrietis vecmāte un Likteņa sagūstītā.

 

"Mūsu pieredze daudzu gadu garumā, radot Latvijā jau labi pazīstamus un iemīļotus televīzijas kanālus 360TV un STV Pirmā!, ļauj veiksmīgi izprast skatītāju vajadzības. Tāpēc esam pārliecināti, ka tie, kuri dod priekšroku kvalitatīvam saturam krievu valodā, novērtēs un iecienīs arī omulīgu televīzijas “butiku", kuru iepriekš iepazīstinājām ar nosaukumu 5TV. Tajā esam atlasījuši labāko saturu, lai ikviens interesents varētu ģimenes un draugu lokā nesteidzīgi baudīt iecienītās filmas, seriālus un šovus krievu valodā," stāsta Tet meitasuzņēmuma – Helio Media izpilddirektors Kaspars Ozoliņš.

 

8TV skatītāju vērtējumam tiks piedāvāts arī Latvijas-Ukrainas 2019. gada kopražojuma seriāls Markuss ar latviešu aktieriem Agnesi Cīruli, Rihardu Leperu, Daini Grūbi, Tomu Liepājnieku, Ivaru Auziņu, Vili Daudziņu un Janu Herbstu. "Man jau iepriekš ir nācies strādāt krievu un ukraiņu televīzijas projektos, un es ļoti priecājos, ka seriāls Markuss ir latviešu un ukraiņu kopdarbs ar aktieriem no Latvijas, Ukrainas un Krievijas. Pieņemu, ka detektīvu cienītājiem tas ies pie sirds, turklāt tas ir Latvijai netipisks darbs, tajā ir klātesošs Austrumeiropas kolorīts," teicis  Rihards Lepers, kurš atveido vienu no galvenajiem varoņiem – Ukrainā nolaupīta puisēna Markusa audžutēvu.

 

Sākotnēji jaunais kanāls 8TV būs pieejams Helio interaktīvās televīzijas abonentiem (ar numuru 115), kā arī izklaides platformā Tet+, bet pēc Pasaules čempionāta hokejā – arī Helio virszemes televīzijā (kanāla numurs – 39).