Jaunais Tet konceptveikals

Martā klientiem vēra durvis jaunais Tet konceptveikals, kurā ikviens var apskatīt un izmēģināt modernākās viedierīces, kā arī saņemt plašas konsultācijas par jaunumiem tehnoloģiju un izklaides pasaulē.

Galvenais jaunā Tet konceptveikala mērķis ir piedāvāt klientiem unikālu pieredzi un iespēju iegādāties atbilstošāko preci nevis lasot apskatus, bet pašam izmēģinot to klātienē. Jaunais konceptveikals atrodas Rīgā, Dzirnavu ielā 105. Tā apmeklētāji var pilotēt jaunākos dronus speciāli tam izveidotā konstrukcijā, izdrukāt mīļākā supervaroņa figūriņu 3D printerī, izbraukt ar elektroskūteri, izmēģināt jaudīgākos datorus un konsoles, uzspēlējot kādu no populārākajām spēlēm, izbaudīt virtuālās realitātes brilles, kā arī izmēģināt visa veida viedierīces. Ir iespējams arī iepazīties ar plašo Helio iTV piedāvājumu uz lielā ekrāna, ieskaitot karstākās kino un seriālu pirmizrādes.

Konceptveikala interjers ir veidots tā, lai akcentētu produktus, un klients nepārprotami spētu orientēties piedāvājumā, kā arī pašapkalpoties. Tā noformējuma autores ir dizaineres Elīna Avota un Kristīne Andrejeva, bet līdzautori ir vairāk nekā 1000 klienti, kuri piedalījās dizaina novērtējumā un atzina to par mūsdienīgu, inovatīvu un atmiņā paliekošu. Elīna dzīvo un strādā Londonā, savukārt Kristīne tepat Latvijā, un tas atspoguļojas arī viņu radītajā dizainā, kas apvieno pasaules elpu, aktuālās dizaina tendences un vienlaikus ir saprotams klientiem Latvijā.

Tet konceptveikalā plānots turpmāk rīkot vadošo pasaules zīmolu viedierīču prezentācijas. Papildus vizuālām pārmaiņām nākamais solis būs ieviest visos Lattelecom/Tet veikalos pilnas funkcionalitātes pašapkalpošanās servisu. Tas nozīmē, ka klientam vairs nebūs jāstāv rindā, lai pieteiktu pakalpojumu vai atrisinātu citus sev interesējošus jautājumus, jo to viņš varēs izdarīt patstāvīgi. Tet konceptveikals ir draudzīgs ģimenēm ar bērniem, un tajā ir izveidots bērnu stūrītis.

Nākotnē konceptveikalā tiks piedāvātas arī dažādas paplašinātās realitātes funkcionalitātes, bet jau tagad, lejuplādējot Mans Lattelecom mobilo lietotni un noskenējot marķierus uz vietas, ir iespējams saņemt īpašus piedāvājumus noteiktām veikala preču grupām. Ieskaties Tet konceptveikala fotogalerijā šeit

Publicēts 2019.gada 15. martā