Izklaide krievu valodā nebeidzas!

Skaties aizraujošus kanālus pie mums!

Turpini baudīt aizraujošu saturu pie Tet!

 

Ar prieku ziņojam, ka šobrīd piedāvājam 24 kanālus krievu valodā! Tāpat informējam, ka arī visi citi operatori Latvijā ir izslēguši kanālus Ren TV Baltic, NTV-Mir Baltic, Kinomiks, Kinokomediya, kā arī 12 citus krievu kanālus. Turpini būt kopā ar mums un iepazīsties ar kanālu piedāvājumu.

No 10.02.2021. Helio iTV Oriģinālās pakas abonentiem būs pieejami jauni kanāli:

  • Усадьба — Skatītāju izvēle (Nr. 188),
  • RTG International — Skatītāju izvēle (Nr. 190),
  • Драйв — Skatītāju izvēle (Nr. 195).

Jaunie kanāli klientiem parādīsies automātiski šīs dienas laikā.

 

Kanālu apraksti

 

usadjba

Усадьба (Skatītāju izvēle) - kanāls par dzīvi ārpus pilsētas. Programmas par būvniecību un mājas labiekārtošanu, ainavu dizainu, dārzkopību, piepilsētas mājokļu komfortu un drošību.

 

rtg int

RTG International (Skatītāju izvēle) - televīzijas kanāls, kas koncentrējas uz pasaules lielākās valsts Krievijas kultūras un ģeogrāfisko dažādību. Tāpat kanālā tiek pārraidīti neticami ceļojumi un interesantas ekskursijas uz dažādām planētas daļām.

 

draiv

Драйв (Skatītāju izvēle) - izklaidējošs un izglītojošs  kanāls auto entuziastiem. Programmas par satiksmes drošību, ceļu tīkla darbību un attīstību, jaunumiem auto industrijā.

 

11 international

1+1 International - Ukrainas kanāls, kas piedāvā plašu satura dažādību: filmas, seriālus, ziņas, multfilmas, intelektuālos un sarunu šovus. Jāatzīmē, ka daudzi Baltijā kanāli pērk šī kanāla "1+1 Media" producentu ražoto TV saturu. 70% no kanāla satura ir pieejams krievu valodā, pārējie 30% tiek pārraidīti ukraiņu valodā.

 

RTVi - starptautisks informatīvi izklaidējošs kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā ziņu izlaidumus, sarunu šovus, kā arī jaunākus Krievijas seriālus un filmas. Aptuveni 30% no kanāla satura veido ziņu tiešraides un analītiskās programmas. Pārējā daļa aptver izklaides programmas: sarunu šovi, intervijas, mākslas un dokumentālās filmas.

 

TVCI - starptautisks kanāls krievu valodā, kas piedāvā analītiskas un informatīvas programmas, mūzikas programmas, izklaidi bērniem, kā arī filmas un seriālus.

 

Мир - kanāls, kas piedāvā ziņu pārraides par notikumiem pasaulē un Krievijā, diskusijas par aktuālajām tēmām, dažādas kultūras un izklaides pārraides, dokumentālos raidījumus, seriālus, filmas un pārraides bērniem un jauniešiem.

 

TV21 - filmu kanāls, kas piedāvā skatītājam visplašāko Eiropas kino diapazonu: itāļu, franču, krievu un citas filmas, kā arī labāko no Holivudas repertuāra.

 

Иллюзион+ - filmu kanāls, kas piedāvā labākās dažādu žanru ārzemju filmas. Komēdijas, melodrāmas, spriedzes un piedzīvojumu filmas, fantastika un animācija – viss vienā kanālā.

 

1+2 - izklaides kanāls, kas ļaus ielūkoties dzīvē ārpus mūsu realitātes. Īstais kanāls mistikas žanra cienītājiem – fantastikas seriāli un pseido-dokumentalās filmas tavai izklaidei.

 

 

Vairāk par izmaiņām

 

Tet informē, ka, neskatoties uz ilgstošiem un vairākkārtējiem informācijas pieprasījumiem, uzņēmumam nav pieejama juridiski pamatota informācija par TV kanālu PBK, NTV Mir, Ren TV Baltija, Kinokomedija un Kinomiks retranslācijas tiesību izplatītājiem Latvijā. Līdz ar to nav iespējams veikt pienācīgu risku izvērtējumu, kā to pieprasa piemērojamie likumi (tostarp Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma un Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likuma izpratnē). Televīzijas kanālu izplatītājs ir SIA TEM LV – viens no SIA "Baltijas mediju alianses" uzņēmumiem.

Saistībā ar šiem apstākļiem, kā arī publiski izskanējušajām ziņām par SIA Baltijas mediju alianse (kā arī SIA TEM LV) patiesajam labuma guvējam izvirzītajām apsūdzībām starptautisko sankciju pārkāpšanā, Tet aicinās valsts institūcijas un tiesībsargājošās iestādes pēc iespējas drīzāk viest skaidrību par rīcību, kāda sagaidāma no maksas televīzijas pakalpojumu sniedzējiem iepriekš norādīto TV kanālu izplatīšanai Latvijā, kuri šobrīd ir iekļauti NEPLP retranslējamo kanālu sarakstā, lai nodrošinātu vienveidīgu pieeju un nepieļautu tiesību normu neievērošanu, atšķirīgu pieeju un tirgus kropļošanu. Tet aicina atbildīgās institūcijas un maksas televīzijas pakalpojumu sniedzējus vienlīdz atbildīgi izturēties pret normatīvo aktu ievērošanas pienākumiem.

Tet pārtrauc sadarbību ar TV kanālu pārstāvjiem, kuri varētu būt pārkāpuši ES sankciju režīmu

Neskaidrību par TV kanālu pārstāvības tiesībām un bažu par sankciju režīma neievērošanu dēļ, Tet pārtrauc PBK, NTV Mir, Ren TV Baltija, Kinokomedija un Kinomiks retranslāciju, aizvietojot tos ar citiem līdzvērtīgiem TV kanāliem.

No 1. februāra Tet televīzijas pakalpojumu piedāvājumā nav pieejami televīzijas kanāli PBK, NTV Mir, Ren TV Baltija, Kinokomedija un Kinomiks. Tet aicina kvalitatīvu un līdzvērtīgu saturu skatīties kanālos LTV7, 1+2, 3+, Mir, TVCi, Dozhdj, UATV, Zdorovoe TV, Eureka HD, Pjatnica, Current Time, TV21.

Tet ir ieinteresēts maksimāli kvalitatīva un klientiem interesanta satura nodrošināšanā. Tomēr neredzam iespēju to darīt juridiski šaubīgā veidā. Papildus jau esošajam kanālu piedāvājumam, Tet izvērtē vēl citas satura alternatīvas un jau tuvākajā laikā piedāvāsim papildu interesantu un aizraujošu saturu, kas esošo piedāvājumu padarīs vēl spēcīgāku.

Kanālu izmaiņas skars Helio interaktīvās televīzijas, Helio virszemes televīzijas un Shortcut TV skatītājus.

 

Publicēts 2021. gada 31. janvārī.