Tet piedāvā četrus jaunus kanālus krievu valodā

Tet piedāvā četrus jaunus un vēl neredzētus kanālus krievu valodā – Ukrainas kanālu 1+1 International, izklaides kanālus Usadba un Draiv, kā arī dokumentālās televīzijas kanālu RTG int. Jaunie kanāli sākotnēji būs pieejami Helio interaktīvajā televīzijas pakalpojumā.

Ukrainas starptautiskais TV kanāls 1+1 International piedāvā plašu satura dažādību, kas vērsts uz Eiropas un Ziemeļamerikas sabiedrību, tajā skaitā diasporu, kuriem interesē Ukrainā notiekošais. Kanāls piedāvā plašu filmu, seriālu, ziņu, animācijas multfilmu, intelektuālo un sarunu šovu klāstu.

​Vaļasprieku un dzīvesstila kanāls Usadba (Усадьба) stāsta par dzīvi ārpus pilsētas un visām šāda dzīvesveida priekšrocībām un iespējamajām problēmām. Profesionāļi, praktiķi, sabiedrībā zināmi cilvēki un dažādu nozaru eksperti veido raidījumus, kuros sniedz informāciju par būvniecību un mājas labiekārtošanu, interjeru, dārzkopību, ainavu dizainu, dārzkopību, piepilsētas mājokļu komfortu un drošību.

Izklaidējošais un izglītojošais kanāls Draiv (Драйв) – īstais kanāls tiem, kuri savu dzīvi nevar iedomāties bez automašīnas, motocikla un ceļojumiem. Ekstrēmas braukšanas cienītāji un nesteidzīgi ceļotāji, iesācēji un profesionāļi šajā kanālā uzzinās jaunumus auto industrijā, satiksmes drošībā, ceļu tīkla darbībā un attīstībā, kā arī daudzās citās saistītās tēmās. Šī kanāla skatītāji iemācās ne tikai vadīt savu automašīnu, bet arī to iemīlēt un kopā doties aizraujošos ceļojumos!

Dokumentālā kanāla RTG int. (RTG International) fokusā ir pasaules lielākās valsts kultūras, ģeogrāfiskā dažādība un to bagātība, zinātnes atklājumi par dabu, neticami ceļojumi un interesantas ekskursijas uz dažādām mūsu planētas daļām. Krievijā veidotais populārzinātniskais kanāls par ceļojumiem ir skatāms gan krievu, gan angļu valodā.

Tet nemainīgi nodrošina arī citus interesantus kanālus ar izklaidējošu, izglītojošu un informatīvu saturu. Tāpat uzņēmumam aizvien ir svarīga auditorija, kura izvēlas televīzijas saturu skatīties arī krievu valodā, tāpēc pašlaik notiek ļoti aktīvs darbs, lai pēc iespējas drīzāk vēl vairāk paplašinātu piedāvājuma klāstu.

Jau iepriekš ziņots, ka Helio interaktīvās televīzijas klientiem uz laiku bez maksas ir piešķirta iespēja skatīties Krievijas kanālu paku ar TVC International, Mir, CTC Baltics, Perets!, Ruskij Iļļuzion, RBK, Moja Planeta, Domašņij un Ohota i Ribalka kanāliem (Helio interaktīvajā televīzijā) un Filmu un izklaides paka ar CTC Baltics, Star Family, Sony Turbo, Sony Channel un VH1 Europe (Helio virszemes televīzijā). Tāpat saturu krievu valodā iedzīvotāji ir aicināti skatīties kanālos RTVi, TV21, Dozhdj, 1+2, UATV, Zdorovje TV, Eureka HD, Current Time un citos.

 

Publicēts 2021. gada 11. februārī.

 

Meklēt tet.lv