Sāk psiholoģiskā trillera "Bezvēsts pazudušās" otrās sezonas uzņemšanu, tā sola spraigu sižeta turpinājumu

Psiholoģiskā trillera "Bezvēsts pazudušās" radošā komanda un vietējā satura ražotājs Tet studio 25. jūlijā uzsāka otrās sezonas filmēšanu, kas turpināsies līdz pat augusta beigām. Seriāla pirmā sezona bija viens no pagājušajā gadā skatītākajiem pašmāju seriāliem un jaunais sižets solās būs vēl interesantāks, ar dažādiem pārsteigumiem. Lai iemūžinātu stāsta mazpilsētā Mēronā un tās apkārtnē notiekošos, ar mistikas auru apvītos aizraujošos jaunos piedzīvojumus, uzņemšanas laukumā plānots iesaistīt vēl nebijusi plašu komandu, tajā skaitā profesionālus kaskadierus un glābējus. Galvenajās lomās tāpat kā iepriekšējā sezonā kolorīto varoņu lomās iejutīsies labākie pašmāju aktieri – Juris Žagars, Kristīne Nevarauska, Andris Keišs, Andris Daugaviņš, Ieva Segliņa, Imants Strads, Rēzija Kalniņa, Niklāvs Kurpnieks, Andrejs Alens un citi.

 

Seriāla Bezvēsts pazudušās otrā sezona, kuras scenārija autors un projekta režisors ir  Vlads Kovaļovs, būs ievērojama ne vien ar spraigo sižetu, bet arī ar filmēšanas procesā iesaistīto apjomīgo dalībnieku skaitu. Lai skatītāji caur saviem ekrāniem izdzīvoto Latvijas mazpilsētā Mēronā notiekošo, filmēšanā tiks iesaistīti gan glābšanas dienesti, gan profesionāli kaskadieri, glābēji un pat policijas specvienība.

 

Otrajā Bezvēsts pazudušās sezonā kāds negaidīts notikums sagriezīs kājām gaisā vietējo iedzīvotāju ikdienu. Skatītājus sagaida spriedzes un intrigas savērpti notikumi, jaunas izmeklēšanas un piedzīvojumi, ar kuriem saskarsies jau iemīļotie un jaunie seriāla varoņi.

 

Radošās komandas profesionālais un kvalitatīvais darbs iepriekš, strādājot pie jaunās sezonas, ir licis ar interesi un aizrautību tiekties pēc jauniem izaicinājumiem – kā uzņemt un vēl aizraujošā parādīt seriāla otrās sezonas notikumus jau lojālajiem skatītājiem, kā arī ieinteresēt arvien jaunus.

Seriāla filmēšana vairāk kā mēneša garumā norisināsies Valmierā un Mālpilī, kā arī skaistajā Mālpils muižā.

 

 

Seriāla pirmā sezona tika balstīta lasītāju plašu popularitāti ieguvušajā Leldes Kovaļovas debijas romānā Bezvēsts pazudušās un guva plašu skatītāju atzinību. Tā astoņas sērijas joprojām sev ērtā laikā un vietā var noskatīties izklaides platformā Tet+.

 

Latvijas vietējā satura ražotāja Tet studio un producējošās kompānijas Publish and Produce psiholoģiskā trillera Bezvēsts pazudušās otrā sezona izklaides platformā Tet+ būs skatāma 2022. gada pirmajā pusē.