Tet bezmaksas apmācībām "Pieslēdzies mākonim" jau pieteikušies vairāk nekā 150 uzņēmumi un iestādes

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmuma Tet plānotajām bezmaksas apmācībām "Pieslēdzies mākonim" pieteikušies jau vairāk nekā 150 uzņēmumi un iestādes no visas Latvijas. Starp tiem, kuri vēlas apgūt "mākoni", ir gan dažāda izmēra uzņēmumi, gan arī valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji.

 

"Jaunākie Eiropas Komisijas dati liecina, ka Latvijā ir viens zemākajiem digitalizācijas līmeņiem Eiropā tieši mazo un vidējo uzņēmumu segmentā. Vairāk nekā 45% joprojām neizmanto digitālos rīkus biznesā. Savukārt pēc Eurostat datiem 2020. gadā tikai piektdaļa Latvijas uzņēmumu izmantoja mākoņpakalpojumus biznesā. Mēs vēlamies palīdzēt mainīt šo situāciju. Redzot, cik daudz uzņēmumu piesakās Tet apmācībām par mākoņu tehnoloģijām, varam secināt, ka bizness ir pietiekami nobriedis, lai sāktu risināt šo problēmu, un tas ir labs signāls," stāsta Tet datu centru biznesa attīstības vadītājs un viens no apmācību lektoriem Māris Sperga.

 

Maija beigās notika arī ievadlekcija apmācībās, kuru apmeklēju vairāk nekā 60 uzņēmumi un organizācijas. Ievadlekcijas ieraksts ir pieejams šeit.

 

Tet bezmaksas uzņēmumu apmācības "Pieslēdzies mākonim" notiks tiešsaistē 10. jūnijā, kad vienā dienā notiks teorētiskā daļa un praktiskais demonstrējums tam, kā strādā biznesa mākonis. Apmācības notiks attālināti, vietu skaits nav ierobežots, un piedalīties tajās ir aicināti gan Latvijas uzņēmēji, neatkarīgi no nozares, gan arī ikviens, kuram ir vēlme mācīties un uzlabot savas digitālās prasmes. Detalizētāks programmas apraksts un pieteikšanās forma ir pieejami šeit.