#PaliecMājās TOP 20

1. Klases salidojums 2

1.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-klases-salidojums-2.jpg

Klases salidojums 2

Jau tagad tavos ekrānos. Trīs draugu piedzīvojumi turpinās - viņi dosies uz bērēm, sarīkos Tomam vecpuišu ballīti, kā arī viesosies paša Toma kāzās. Šis nevar iet tik gludi, kā izklausās!

Skaties Shortcut Premiere
Skaties Shortcut Premiere


2. Kriminālās ekselences fonds

2.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-kriminalas-ekselences-fonds.jpg

Kriminālās ekselences fonds

Imantam Veidei ir uzdevums - uzrakstīt scenāriju seriālam par krāpniekiem. Lai izprastu uzdevumu, viņš kopā ar draugu Hariju izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka ideja kļūt par kriminālo autoritāti sāk šķist reāla.

Skaties Shortcut Films un Shortcut Premiere
Skaties Shortcut Films un Shortcut Premiere


3. Ceļvedis

3.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-celvedis-green-book.jpg

Ceļvedis

Amerika, 1960. gadi. Bāra apsargs Tonijs Lips saņem piedāvājumu kļūt par melnādainā pasaules līmeņa pianista Dona Šērlija šoferi, lai dotos koncertturnejā. Ceļojums liks saskarties gan ar rasismu, gan ar negaidītu cilvēcību, bet par spīti abu atšķirīgumam, viņu starpā uzplauks patiesa draudzība.

Skaties Shortcut Premiere
Skaties Shortcut Premiere


4. Mežonīgo rietumu pasaule

4.

images/tet-ko-skatities/seriali/serials-mezonigo-rietumu-pasaule-westworld.jpg

Mežonīgo rietumu pasaule

Par izklaidēm milzīgajā Mežonīgo rietumu parkā apmeklētāji maksā brangu naudu, lai tiktu apmierinātas absolūti visas viņu iegribas. Taču pienāks brīdis, kad parka roboti kļūs nekontrolējami. Kurš uzvarēs - mākslīgais intelekts vai cilvēks? Skaties jaunās sezonas pasaules pirmizrādi!

Skaties Shortcut Films
Skaties Shortcut Films


5. Lācēna Padingtona iedzīvojumi 2

5.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-lacena-padingtona-piedzivojumi-2-paddington-2.jpg

Lācēna Padingtona iedzīvojumi 2

Lācēns Padingtons nu jau kādu laiku ir laimīgi iedzīvojies Braunu ģimenē un ir labi ieredzēts visā apkaimē. Tā kā tuvojas viņa tantes Lūsijas 100 gadu jubileja, Padingtons nolemj sapelnīt naudu vislieliskākajai dāvanai, uzņemoties dažnedažādus dīvainus darbiņus. Taču – ak vai! - dāvana tiek nozagta.

Skaties Shortcut Films
Skaties Shortcut Films


6. Jetijs

6.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-jetijs-abominable.jpg

Jetijs

Trīs pusaudžiem jāpalīdz Jetijam atgriezties pie viņa ģimenes, izvairoties no bagātnieka un zoologa, kuri vēlas notvert viņu par katru cenu.

Skaties Shortcut Premiere
Skaties Shortcut Premiere


7. Džokers

7.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-dzokers-joker.jpg

Džokers

Arturs Fleks ir vīrs, kurš cenšas atrast savu vietu pilsētas sašķeltajā sabiedrībā. Dienā strādājot par klaunu gadījuma darbos, bet vakaros cenšoties kļūt par atzītu stand-up komiķi, viņš nonāk pie atziņas, ka izjokots tiek viņš pats. Ierauts vienladzības un nežēlības cilkliskajā esamībā, Arturs pieņem vienu sliktu lēmumu, kas uzsāk ķēdes reakciju viņa transformācijā par Džokeru.

Skaties Shortcut Premiere
Skaties Shortcut Premiere


8. Virsnīši Āfrikā

8.

images/tet-ko-skatities/raidijumi/raidijums-virsnisi-afrika.jpg

Virsnīši Āfrikā

Daudzi domā, ka viņi ir traki, jo uz diviem mēnešiem burtiski atmeta visam ar roku un devās izaicinošā avantūrā uz Āfriku, turklāt kopā ar diviem maziem bērniem. Citi ne bez ironijas uzlielīja viņu drosmi mērot 15 tūkstošus kilometru bīstamā apvidū, šaurā, pašu rokām gatavotā mājā uz riteņiem! Seko līdz ģimenes piedzīvojumam un ļaujies avantūrai!

Skaties Shortcut Films
Skaties Shortcut Films


9. Otrā iespēja

9.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-otra-iespeja-second-act.jpg

Otrā iespēja

Četrdesmitgadniece Maja strādā lielveikalā un cīnās ar neapmierinātību par nepiepildītajiem sapņiem. Pateicoties draugiem, kas pamatīgi piepušķojuši viņas CV un Facebook lapā atrodamo informāciju, Maja pašai par pārsteigumu tiek pieņemta darbā kādā prestižā uzņēmumā. Nu viņa ir apņēmības pilna pierādīt izglītotajiem ļaudīm, ka dzīves gudrība ir ne mazāk vērtīga par grāmatu gudrībām.

Skaties Shortcut Premiere
Skaties Shortcut Premiere


10. Lemāna-'66: Lielais izaicinājums

10.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-lemana-66-lielais-izaicinajums-ford-v-ferrari.jpg

Lemāna-'66: Lielais izaicinājums

60-tajos gados konstruktoru grupa, kuru vadīja Kerols Šelbijs, kopā ar britu sacīkšu braucēju Kenu Mailsu, uzbūvējot vēl nebijušu Ford sporta automašīnu, meta izaicinājumu Lemānas 24 stundu sacīkšu favorītam Ferrari. Filmas pamatā ir patiesi notikumi.

Skaties Shortcut Premiere
Skaties Shortcut Premiere


11. Lielie Muļķi

11.

images/tet-ko-skatities/seriali/serials-lielie-mulki.jpg

Lielie Muļķi

Garais ar savu dzimto ciemu Lielie Muļķi lepojas tik ļoti, ka atgriežoties no peļņas Apvienotajā Karalistē ir atvedis līdzi filmēšanas grupu. Garais, Rainītis un Egīls ir gatavi parādīt dzīvi Lielajos muļķos!

Skaties Shortcut Films
Skaties Shortcut Films


12. Bīstamās mājsaimnieces

12.

images/tet-ko-skatities/seriali/serials-bistamas-majsaimnieces-desperate-housewives.jpg

Bīstamās mājsaimnieces

Vienmuļā mājsaimnieču dzīve piepilsētā ņem asu pagriezienu brīdī, kad viena no viņām izdara pašnāvību. Tagad, mēģinot tikt galā ar savām problēmām un mīlas dzīvi, katrs gads nes ko jaunu un negaidītu. Dzīve aiz aizslēgtām durvīm tiks atklāta..

Skaties Shortcut Films
Skaties Shortcut Films


13. Kalpones stāsts

13.

images/tet-ko-skatities/seriali/serials-kalpones-stasts-the-handmaids-tale.jpg

Kalpones stāsts

Zemfreda, kura ir viena no dažām auglīgajām sievietēm, ko Gileādas Republikā dēvē par kalponēm, cīnās par izdzīvošanu, kad ir kļuvusi par surogātmāti kādam ietekmīgam komandierim un viņa ļaunprātīgajai sievai.

Skaties Shortcut Films
Skaties Shortcut Films


14. Latvieši Kanādas krācēs

14.

images/tet-ko-skatities/raidijumi/raidijums-latviesi-kanadas-kraces.jpg

Latvieši Kanādas krācēs

Viens no Latvijas pieredzējušākajiem piedzīvojumu meklētājiem - Raimonds Dombrovskis, ar savu pavadošo grupu, dosies nebijušā ekspedīcijā uz Kanādas ziemeļiem, lai pieveiktu ledaino Turnagain upi. Neparedzamās situācijas piespiedīs skatīties bailēm tieši acīs - grizlija lāči, krāces un neizturams aukstums. Vai mājās atgriezīsies visi?

Skaties Shortcut Films
Skaties Shortcut Films


15. Černobiļa

15.

images/tet-ko-skatities/seriali/serials-cernobila-chernobyl.jpg

Černobiļa

Uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par 1986. gada Černobiļas kodolavāriju – vienu no šausminošākajām, cilvēku izraisītajām katastrofām vēsturē. Cik daudz tika upurēts, lai izglābtu Eiropu no neiedomājamām sekām?

Skaties Shortcut Films
Skaties Shortcut Films


16. 8 naži un gardēdis

16.

images/tet-ko-skatities/raidijumi/raidijums-8-nazi-un-gardedis.jpg

8 naži un gardēdis

Astoņi spici "naži" jeb pašmāju restorānu un kafejnīcu īpašnieki - Raimonds Zommers, Liene Zemīte, Endijs Bērziņš un citi metušies cīņā par labākā titulu! Viņus vērtē ne tikai konkurenti, bet arī gardēži - slavenības, kuras, pārģērbušās līdz nepazīšanai, dosies uz restorānu, lai izaicinātu, pārbaudītu un provocētu gan tā īpašniekus, gan personālu. Kurš no restorānu īpašniekiem veiksmīgāk tiks galā ar tik saspringtajām situācijām, bet kuram nāksies bargi samaksāt par pieļautajām kļūdām?

Skaties Shortcut Films
Skaties Shortcut Films


17. Mans mazais ponijs. Filma

17.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-mans-mazais-ponijs-filma-my-little-pony-movie.jpg

Mans mazais ponijs. Filma

Kad ļauni spēki apdraud Ponijvilu, sešas ponijmeitenes pirmo reizi mūžā pamet dzimto zemi un dodas neaizmirstamā ceļojumā tālu aiz tās robežām. Meklējot palīdzību, viņas nonāks gan otrpus maģiskajiem kalniem, gan zemūdens pasaulē un pat lidojošā pirātu kuģī. Ponijmeitenes piedzīvos galvu reibinošas dēkas, iegūs jaunus draugus, iemācīsies likt lietā draudzības maģiju un varēs izglābt savas mājas.

Skaties Shortcut Films un Shortcut Premiere
Skaties Shortcut Films un Shortcut Premiere


18. Iegrožo savu aizrautību

18.

images/tet-ko-skatities/seriali/serials-iegarso-savu-aizrautibu-curb-your_enthusiasm.jpg

Iegrožo savu aizrautību

Katrā pusstundu garajā sērijā redzēsiet reālistisku Deivida dzīves attēlojumu mājās, darbā un pilsētā, kā arī viņa spēju paša vainas dēļ iekulties dažādās nepatikšanās, kas saistītas gan ar izdomātiem tēliem, gan īstiem cilvēkiem.

Skaties Shortcut Films
Skaties Shortcut Films


19. Reiz Holivudā

19.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-reiz-holivuda-once-upon-a-time-in-hollywood.jpg

Reiz Holivudā

Aktieris Riks Daltons slavu un bagātību ieguva, piedaloties 1950. gadu televīzijas vesternā, taču nu viņam ir grūtības Holivudā atrast pienācīgu darbu. Viņš dzīves lielāko daļu laika pavada, dzerot alkoholu un laiskojoties kopā ar Klifu Būtu - viņa labāko draugu un ilglaicīgo kaskadieri. Tāpat Riks dzīvo kaimiņos Romānam Polanski un Šaronai Teitai - filmu autoram un aktrisei, kuru nākotni uz mūžiem izmainīs Mansonu ģimenes locekļi.

Skaties Shortcut Films
Skaties Shortcut Films


20. Auniņš Šons: Fermagedons

20.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-aunins-sons-fermagedons-a-shaun-the-sheep-movie-farmageddon.jpg

Auniņš Šons: Fermagedons

Netālu no auniņa Šona fermas ir avarējis piemīlīgās un draiskās citplanētietes Lu-Las kosmosa kuģis. Lu-Las neparasto spēju, nebeidzamo blēņu un galaktikas mēroga atraugu apburts, Šons nolemj palīdzēt savai jauniegūtajai draudzenei atgriezties mājās, nenojaušot, ka nežēlīga citplanētiešu mednieku organizācija jau dzen viņiem pēdas. Vai Šons un viņa bars spēs novērst Fermagedonu, pirms nav par vēlu?

Skaties Shortcut Premiere
Skaties Shortcut Premiere