Lielie Muļķi 2
Age restriction
images/tet-ko-skatities/seriali/serials-lielie-mulki-2.jpg
Lielie Muļķi 2
Age restriction

Pašu pasludinātā 2020. gada labākā seriāla "Lielie Muļķi" otrā sezona atgriežas. Šajā sezonā Latvijas iedzīvotāji ne tikai uzzinās, kā klājas ciema vadošajam trio, bet arī plašāk iepazīs ciema mūžseno konkurentu - Mazo Muļķu ciema - spilgtākos pārstāvjus. Skaties visas sērijas uzreiz Shortcut Films un Helio iTV.

Skaties Shortcut Films
Seriāla

Seriāla "Lielie muļķi" 2. sezona

Britu televīzijas pārraide, kas uzņēmusi arī "Lielo Muļķu" pirmo sezonu, jau bija uzsākusi jaunu filmēšanu Rumānijā, bet tad notika traģēdija, un viņiem bija jālabo situācija…atgriežoties jau pie zināmās kompānijas un tās spriegotajām attiecībām ar blakus esošo Mazo Muļķu ciemu.

Otrajā sezonā atgriezīsies visi skatītāju iemīļotākie varoņi. Skatītāji atkal satiksies ar vadošo ciemata trijotni – peļņā Anglijā smalkas gudrības sasmēlušos un mīlā vīlušos Garo (grupas "Singapūras Satīns" dalībnieks Kristaps Strūbergs), romantisko dzejnieku Rainīti (komiķis un arī "Singapūras Satīns" biedrs Edgars Bāliņš) un ciema seksīgāko jaunieti, no kura labāk slēpt savas sievas un draudzenes, Egīlu (aktieris Pauls Iklāvs). Ciema vēlēšanas nav notikušas un mēra krēslā joprojām būs Alnis (šovmens Roberts Gobziņš), kuram vēl aizvien palīdz nepārspējamā ciema tenku pārzinātāja Jolanda (komiķe Jolanda Suvorova).