Emī un Rū
images/tet-ko-skatities/seriali/serials-berniem-emi-un-ru.jpg
Emī un Rū

Emīlija Čimpiņa jeb Emī un Rūdis Rimpiņš jeb Rū ir parasti jaunieši, bet kādā dienā viss mainās – viņiem ziņu nosūta Pasaules Labklājības Uzturēšanas Ierīce jeb viedierīce PaLaUzIs, kas viņus izraudzījies kā slepenos aģentus pasaules glābšanas uzdevumos. Tas ir aizraujošs seriāls bērniem – ar noslēpumiem, uzdevumiem un pārsteidzošiem atrisinājumiem.

Skaties Shortcut Films
Jauns pašmāju seriāls bērniem Shortcut Films!

Jauns pašmāju seriāls bērniem Shortcut Films!

Emīlija Čimpiņa jeb Emī un Rūdis Rimpiņš jeb Rū ir parasti jaunieši, bet kādā dienā viss mainās – viņiem ziņu nosūta Pasaules Labklājības Uzturēšanas Ierīce jeb viedierīce PaLaUzIs, kas viņus izraudzījies kā slepenos aģentus pasaules glābšanas uzdevumos.

PaLaUzIs Emīlijai un Rūdim ir iekārtojis superīgu aģentūru kādas mistiskas mājas bēniņos, kur abi, pametot savus ikdienas pienākumus, traucas, lai risinātu kārtējo svarīgo uzdevumu. Tomēr viņi nav vienīgie šīs mājas iemītnieki, ik uz soļa apkārt grozās arī Sētniece. Kas zina, varbūt viņai ir kāda saistība ar notikumiem, ko mēģina atšķetināt "Čimpiņ Rimpiņ aģentūra"?

Aizraujošs seriāls bērniem – ar noslēpumiem, uzdevumiem un pārsteidzošiem atrisinājumiem. Papildu abiem atraktīvajiem, gudrajiem un interesantajiem jauniešiem Emīlijai un Rūdim seriālā darbosies arī hologrammas veidā attēlots robots – Pasaules labklājības Uzturēšanas Ierīce a.k.a. PaLaUzIs, kas vienlaikus pildīs gan “google meklētāja” funkciju, gan arī darbosies kā “Čimpiņ Rimpiņ aģentūras” priekšnieks, kas varoņiem uzdos jaunākos veicamos uzdevumus. Savukārt veicamie uzdevumi atspoguļos vispārcilvēcīgas vērtības un mūsdienās aktuālas problēmas, par kurām noteikti ir vērts runāt ar bērniem jau no maza vecuma.

Seriāla galveno varoņu lomas atveido Ance Strazda, Rihards Zelezņevs un Nils Vilks.