TOP7: TV3 Sport kanālos jūnijā

1. NBA

1.

images/tet-ko-skatities/topi/sports/nba-nacionala-basketbola-asociacija-junijs.jpg

NBA

Nepalaid garām - pasaules labākajā basketbola līgā sasniegts lielais fināls!

Tajā spēlēs šī brīža divas meistarīgākās komandas - Rietumus pārstāvēs Stefana Karija iedvesmotā "Golden State Warriors", savukārt pretī stāsies Austrumu čempione "Boston Celtics" ar Teitumu un Braunu priekšgalā. Neliela favorīte būs "Warriors", bet "Celtics" ne reizi vien jau savu spēku šosezon ir pierādījusi, pa ceļam no cīņas par titulu izslēdzot vairākus milžus - "Nets", čempioni "Bucks" un vienu no galvenajām favorītēm "Heat".

 

Finālsērija sāksies jau 3. jūnijā – baudi lielisku basketbolu un atbalsti savus favorītus!

2. MXGP. Motokross

2.

images/tet-ko-skatities/topi/sports/mxgp-junijs.jpg

MXGP. Motokross

Pasaules čempionāts motokrosā sasniedzis jau teju vidus atzīmi – aizvadīti jau 9 no 21 šīs sezonas paredzētā posma. Starp pasaules ātrākajiem un izcilākajiem braucējiem arī latvietis Pauls Jonass, kurš Latvijas posmā Ķegumā izcīnīja ļoti augsto 2. vietu. Kopumā sezona Jonasam nav bijusi viegla, paralēli cīnoties ar dažādiem savainojumiem, bet Pauls ir gatavs turpināt sevi pierādīt un kāpt uz goda pjedestāla vēl kādā no atlikušajiem posmiem. Jūnijā sacensības risināsies Francijā (05.06.), Vācijā (12.06.) un Indonēzijā (26.06.).

3. Spānijas ACB līga. Basketbols

3.

images/tet-ko-skatities/topi/sports/spanijas-acb-liga-basketbola.jpg

Spānijas ACB līga. Basketbols

Eiropas spēcīgākajā nacionālajā čempionātā Spānijas “ACB” līgā gaidāmas izslēgšanas spēļu (pusfināla un fināla) sērijas. Čempionu noskaidrošana strauji tuvojas. Vai finālā redzēsim saldo ēdienu, kurā spēkosies vienas no visas Eiropas spēcīgākajām komandām “FC Barcelona” un “Real Madrid”? Vai latvieša Rolanda Šmita Barca otro gadu pēc kārtas kļūs par čempioni?

 

Pusfināli šobrīd plānoti 2.—12. jūnijā, bet finālsērija 12.—24. jūnijā.

4. WRC. Rallijs

4.

images/tet-ko-skatities/topi/sports/wrc-rallijs-aprilis.jpg

WRC. Rallijs

WRC rallijā jau aizvadīti četri posmi– pārliecinošs līderis ir soms Rovanpera, kurš uzvarējis trijos posmos. Stabilā otrā pozīcijā iekārtojies Beļģijas pārstāvis Noivils, bet par trešo vietu cīnās vairāki braucēji – japānis Katsuta, igaunis Tanāks, brits Evans un īrs Brīns.

 

Jūnijā WRC aizvadīs uzreiz divus posmus – pirmais 2.—5. jūnijā risināsies Sardīnijā, bet nākamais 23.–26. jūnijā tiks aizvadīts Kenijā. Vai Rovanpera turpinās uzvaru sēriju? Vai igaunis Tanāks nostabilizēsies 3. pozīcijā?

5. UFC. Cīņu sports

5.

images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/topi/ufc-cinu-sports-junijs.jpg

UFC. Cīņu sports

12. jūnija agrā rītā (5:00) Singapūrā tiks aizvadīts spilgts UFC mačs, kurā tiksies pussmagā svara čempions Glovers Tešeira un dīvīzijas jaunā, uzlecošā zvaigzne čehs Jiržī Prohāzka. Tešeira ir pārliecināts par savu uzvaru un jau gatavojas atkārtotai cīņai ar poli Blahoviču. Čehs Prohāzka gan ir citās domās un ir gatavs apklusināt bravūrīgo brazīli Tešeiru.

6. Moto GP. Motošoseja

6.

images/tet-ko-skatities/topi/sports/moto-gp-motososeja-junijs.jpg

Moto GP. Motošoseja

Šī solās būt viena no intriģējošākajām MOTO GP sezonām vēsturē! Kopumā tiks aizvadītas 21 sacensības. Šobrīd līderis pēc 8 posmiem ar 122 punktiem ir Francijas pārstāvis Kvartaro, kuram cieši seko Esperago (114) un Bastiani (94 punkti). Lai arī līderi un favorīti ir izkristalizējušies, tomēr cīņa par titulu un uzvaru katrā posmā ir neprognozējama!

 

Jūnijs būs ļoti aizraujošs mēnesis MOTO GP faniem – 5. jūnijā risināsies sacensības Katalānija, 19. jūnijā Vācijā, bet 26. jūnijā Nīderlandē. Daudz aizraujošu sacīkšu, kuras noteikti viesīs arī izmaiņas kopvērtējuma tabulā.

7. Boxxer. Bokss

7.

images/tet-ko-skatities/topi/sports/boxxer-bokss-junijs.jpg

Boxxer. Bokss

Iezīmējiet kalendārā – mūs gaida lielisks boksa mačs! 11. jūnijs – Vembilja stadions, Londona.

 

Savā starpā tiksies divi ļoti spēcīgi bokseri – Riakpore, kurš vēl pavisam nesen uzveica Džumahu, dosies ringā pret vareno Turči, kurš lielākoties uzvaras nokārto jau pirmajos divos raundos. Riakpores cīņu bilance ir perfekta (14 cīņās 14 uzvaras), savukārt Turči 20 uzvaras un tikai 1 zaudējums. Divi ļoti eksplozīvi un uzbrūkoši boksersi, kas sola sarūpēt fantastisku šovu! Abu pieredze rāda, ka cīņa ļoti iespējams beigsies priekšlaikus, ar kāda atlēta knock-out.