Meklēt tet.lv

Teniss: ATP fināls
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/raidijumi/teniss-atp-finals.jpg

No 15. novembra līdz 22. novembrim.

 

Londonā un TV3 Sport kanālā iespaidīga tenisa ballīte - "ATP Finals" turnīrā tiekas visi sezonas spēcīgākie tenisa vīri.

Šī tenisa sezona tuvojas noslēgumam, taču atlicis vēl viens iespaidīgs turnīrs ar nosaukumu "ATP Finals". Tam kvalificējas tikai astoņi šī gada labākie tenisisti, kuri ieguvuši visvairāk reitinga punktu. Līdzjutējiem tas garantē izcilu tenisu, jo aci pret aci spēkosies tikai pasaules labākie vīri - Novaks Džokovičs, Rafaels Nadals, Dominiks Tīms, Daņils Medvedevs, Stefanos Cicipass, Aleksandrs Zverevs, Andrejs Rubļevs un Djego Švarcmans.

Tenisisti sadalīti divās grupās, kur katrs aizvada trīs spēles. Divi uzvarām bagātākie tenisa vīri dosies uz pusfinālu, savukārt, pārējiem diviem turnīrs būs beidzies. Izloze lēmusi, ka grupā ar nosaukumu "Tokyo 1970" spēlēs ranga līderis Džokovičs, Medvedevs, Zverevs un Švarcmans, bet “London 2020” grupā Nadals ielozēts kopā ar pagājušās sezonas "ATP Finals" finālistiem Cicipasu un Tīmu, kā arī šīs sezonas visvairāk uzvaru izcīnījušo (40) Rubļevu.

Vīrusa ietekmē, saprotams, cietis arī finansiālais atbalsts un balvu fonds, tomēr par uzvaru šajā turnīrā čempions saņems gana solīdu prēmiju - 550 000 ASV dolāru. Turklāt, ja čempions turnīra laikā nebūs piedzīvojis nevienu zaudējumu un paliks nepārspēts, viņa prēmija teju trīskāršosies un tā būs 1 564 000 ASV dolāru.

Galvenās intrigas? – Vai tenisa leģenda Rafaels Nadals pirmo reizi karjerā kļūs par “ATP Finals” čempionu? Nadals sezonas otrajā pusē ir fantastiskā formā un būs ļoti grūti viņu apstādināt! Varbūt uzvaru izdosies izcīnīt un savu statusu apliecināt ranga līderim Džokovičam?

Turnīrs drošības apsvērumu dēļ notiks bez skatītājiem, taču ikvienam ir unikāla iespēja vērot labākos tenisa meistarus TV tiešraidē. "ATP Finals" mačus katru dienu plānots aizvadīt provizoriski ap plkst.16:00 un 22:00. Pusfināli paredzēti sestdien, savukārt, lielais fināls svētdien. Spēļu tiešraides TV3 Sport kanālā. Teniss aizrauj, vai ne?