Meklēt tet.lv

Sporta raidījums: "Ūdenszeļļi"
Best4Sport TV
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/raidijumi/sporta-raidijums-udenszelli.jpg
Sporta raidījums: "Ūdenszeļļi"
Best4Sport TV

NBA karuselis turpina griezties – darbiņš atkal raidījuma "Ūdenszeļļi" vīriem, kuri stāstīs par aizokeāna līgas aktualitātēm, kā arī spriedīs, diskutēs un analizēs par šī brīža spilgtākajiem notikumiem.

Smaga nedēļas nogale Latvijas basketbolā - vīriešu izlase sestdien šokējoši zaudēja Bulgārijas valstsvienībai un negarantēja vietu Eiropas čempionātā, kas noticis pirmo reizi kopš 1999. gada. Tas arī būs galvenais sarunu temats šīs nedēļas "Ūdenszeļļu" raidījumā, kas sāksies jau plkst. 18:00 kanālā Best4Sport TV!

Zeļļi šajā raidījumā nebūs vieni, jo studijā pievienosies bijušais "ASK Rīga" ģenerālmenedžeris un basketbola zinātājs Ģirts Kalniņš, kurš dalīsies ar saviem iemesliem, kāpēc Latvijas izlase nespēja izcīnīt vismaz 3. vietu savā apakšgrupā.

Raidījumā neiztikt arī bez NBA aktualitātēm - pagājušajā nedēļā Dāvis Bertāns uzstādīja vairākus karjeras rekordus, gūstot 35 punktus un realizējot deviņus tālmetienus mačā pret Denveras "Nuggets". Paziņoti Zvaigžņu spēles starta piecinieka spēlētāji - vai starp 10 iebalsotajiem ir arī kāds pārsteigums?

Mr. V ir sagatavojis trīs āķīgus jautājumus raidījuma vadītājiem, bet Rūdolfs Kugrēns apkopojis nedēļas smieklīgākās epizodes. Tāpat būs arī skatītāju konkurss, kurā galvenais uzsvars ir uz humoru. Tas viss un ne tikai - šovakar jau plkst. 18:00!