Spānijas La Liga sezona jaunā spozmē
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/citi/sports-spanijas-la-liga.jpg
Spānijas La Liga sezona jaunā spozmē

Skaties kanālā Setanta Sports no 12. augusta.

 

Lielais futbols atgriežas – 12. augustā jauno sezonu uzsāks arī viena no pasaules spēcīgākajām futbola līgām Spānijas “La Liga”.

Nedēļu ātrāk pirmās spēles ieskandinās Anglijas “Premjerlīgā, ”Vācijas “Bundeslīgā” un Francijas “La Liga”, savukārt Spānijas līdzjutēji varēs līksmot jau no 12. augusta.

Pagājušajā sezonā par pārliecinošiem čempioniem kļuva “Real Madrid”, kuras rindās trešo jaunību bija atguvis izcilais franču uzbrucējs Karims Benzemā un kopā ar Žunioru bija draudīgākais uzbrukuma duets visā līgā. Turklāt “Real” triumfēja ne tikai Spānijā, bet izcīnīja arī prestižāko klubu futbola trofeju - UEFA Čempionu līgā.

Grūta sezona izvērtās “Barcelona” vienībai, daudz neveiksmju jau sezonas ievadā un Komanu pie stūres nomainīja kluba leģenda Ksavi. Pamazām rezultāti uzlabojās un “Barcelona” no taubulas vidusdaļas uzlēca līdz pat 2. vietai, kur sezonu arī noslēdza. Lai arī “Barcelona” klubam ir nopietnas finanšu problēmas, tas pagājušās sezonas neveiksmes negrasījās atkārtot un veica vairākus skaļus spēlētāju transfērus, lai jaunajā sezonā būtu atkal būtu visaugstākās klases komanda Spānijā un Eiropā. Bez pāreju maksas pievienojās vidējās līnijas spēlētājs Franks Kesijs (iepriekš “AC Milan”) un aizsardzības mūris Andreas Kristiansens (no “Chelsea”), savukārt šķiroties no aptuveni 150 miljoniem, komandu papildināja uzbrūkošās līnijas spēlētājs Rafiņja, “Bayern Munich” izcilais uzbrucējs Roberts Levandovskis un “Sevilla” aizsargs Kondē. Kopā ar jau esošo sastāvu, kur ir tādi uzvārdi kā Dembelē, Torress, Aubemejangs, Gavi, Pedri, Depaijs, De Jongs un daudzi citi, “Barca” būs ļoti nopietns spēks ar ko atkal rēķināsies visi.

Tikmēr “Real” kā čempioni sastāvu pārāk krasi nemainīja, tomēr ieguva divus ļoti spēcīgus papildinājumus – pussargu līnijā par 80 miljoniem iegādājās jauno Francijas supertalantu Tušameni, savukārt bez transfēru maksas pievienojās bijušais “Chelsea” aizsargs Rūdigers. Arī Edens Azārs solas būt karjeras TOP formā, kas līdzjutējiem sola jaunas emocijas un skaistus vārtu guvumus!

Cīņā par titulu galvenās pretendentes būs jau vairākkārt pieminētās “Real Madrid” un “Barcelona”, bet, protams, nevaram aizmirst arī “Atletico Madrid”, kura salīdzinoši nesen abas favorītes jau atstāja savā ēnā un triumfēja Spānijā 2020./2021. gada sezonā.

Ļoti interesanta solās būt cīņa arī labākā snaipera jeb vārtu guvēja galvgalī – ja Benzemā būs tikpat izcilā formā, kā aizvadītajā sezonā, viņš noteikti būs galvenais favorīts, tomēr “Barcelona” rindās tagad ir bijušais “Bayern” spēlētājs Levandovskis, kurš pēdējās piecas sezonas bija labākais vārtu guvējs visā Bundeslīgā.

Cīņā par TOP4 noteikti iesaistīsies arī “Sevilla”, “Valencia”, “Real Betis”, “Athletic Bilbao”, “Villareal” un daudzas citas. Futbola fanus gaida ļoti aizraujošas sezona! Nepalaid garām aizraujošākās Spānijas “La Liga” turnīra spēles – baudi tās tiešraidē kanālā Setanta Sports!