Meklēt tet.lv

Skatītāko komēdiju TOP 10

1. Klases salidojums 2

1.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-klases-salidojums-2.jpg

Klases salidojums 2

Jau tagad tavos ekrānos. Trīs draugu piedzīvojumi turpinās - viņi dosies uz bērēm, sarīkos Tomam vecpuišu ballīti, kā arī viesosies paša Toma kāzās. Šis nevar iet tik gludi, kā izklausās!

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

2. Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde "Plezīrs"

2.

images/tet-ko-skatities/raidijumi/raidijums-rudolfa-kugrena-stavizrade-plezirs.jpg

Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde "Plezīrs"

Populārā komiķa Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde "Plezīrs" stāsta par dažādām komiskām komunikācijas īpatnībām. Mēs garantējam - smiesies vēderu turēdams!

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

3. Klases salidojums

3.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-klases-salidojums.jpg

Klases salidojums

25 gadus pēc skolas absolvēšanas, viņi saņem ielūgumu doties uz klases salidojumu. No dzīves noguris ģimenes galva, mežonīgs rokeris un trešo tikko pametusi sieva - viņu jaukā tikšanās un skolas atmiņas nobālēs brīdī, kad sāksies neprātīgā ballīte!

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

4. Gadījuma vīrs

4.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-gadijuma-virs-accidental-hhusband.jpg

Gadījuma vīrs

Veiksmīga Emma Loida vada populāru radiopārraidi un ir izdevusi grāmatu. Gatavojoties kāzām, Emma pārsteigta atklāj, ka ir jau precējusies, turklāt ar absolūtu svešinieku!

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

5. Šausmenīte 2

5.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-sausmenite-2-scary-movie-2.jpg

Šausmenīte 2

Profesors Oldmens iedrošina studentu grupiņu pavadīt nakti dēmonu apsēstā savrupmājā. Mājas noslēpumi ir tumši un ļoti, ļoti biedējoši. Šausminošu kuriozu šeit netrūks!

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

6. Džonijs Anglis 3

6.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-dzonijs-anglis-3-johnny-english-3.jpg

Džonijs Anglis 3

Jaunajā filmā hakeri ir nopludinājuši visu MI7 aģentu vārdus, tādēļ slepenajam dienestam nav citas izejas, kā griezties pie Džonija pēc palīdzības. Organizācijas nākotne būs viņa rokās un iespējami ir tikai divi varianti - pilnīga izgāšanās vai triumfāla uzvara!

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

7. Kingsman: Slepenais dienests

7.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-kingsman-slepenais-dienests-the-secret-service.jpg

Kingsman: Slepenais dienests

Engsijs ir jauns puisis, kurš dienējis jūras kājniekos un var lepoties ar augstu intelektu. Viņš varētu sasniegt daudz, bet izvēlējās citu ceļu un kļuva par sīku likumpārkāpēju. Līdz viņš satiek Hariju.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

8. Lielie 2

8.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-lielie-2-grown-ups-2.jpg

Lielie 2

Pēc lieliskās vasaras pavadīšanas pirms trīs gadiem, Lenijs nolemj, ka viņš vēlas atgriezties dzimtajā pilsētā un pavadī laiku ar ar ģimeni un saviem bērnības draugiem. Taču reizēm nevar aizbēgt no trakuma, kas tev seko visur.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

9. Iepazīsties, mani vecāki

9.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-iepazisties-mani-vecaki-meet-the-parents.jpg

Iepazīsties, mani vecāki

Sanitārs Gregs Fakers dodas pie savas draudzenes Pemas vecākiem, lai iepazītos ar viņiem. Tur viņš grasās lūgt mīļotās roku. Tomēr, viņš ir īsts neveiksminieks, un visi viņa labie nodomi vienmēr pārvēršas īstā murgā. Nabaga Fakers tiešām nespēj iedomāties, kādi pārbaudījumi viņu sagaida. Pemas tēvs ir atvaļināts CIA darbinieks, un savas meitas draugiem viņš rīko īpaši iespaidīgus pārbaudījumus.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

10. Doktors Dūlitls

10.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-dulitls-dolittle.jpg

Doktors Dūlitls

Veterinārārstam Džonam Dūlitlam, šķiet, ir viss, par ko varētu sapņot: veiksmīga karjera, skaista sieva un divas burvīgas meitas. Vēl viņš grasās noslēgt savā dzīvē lielāko finanšu darījumu. Dūlitls ir īsts veiksminieks. Taču pēkšņi notiek kas savāds: viņš pamana, ka mostas reiz piemitusī spēja… runāt dzīvnieku valodā. Pagājušā gadsimta divdesmitajos gados rakstnieka Hjū Loftinga spalvas radītā dzīvnieku ārsta piedzīvojumi ekranizēti gana daudz, un viens no populārākajiem "Dūlitliem" ir aktieris Edijs Mērfijs. Viņš šo visā pasaulē iemīļoto dakteri spēlējis divās filmās, bet pēc tam vēl trijās titullomā stafeti pārņēma Dūlitla meitas atveidotāja Kaila Prata. Četras no šīm filmām varat skatīt Shortcut un Helio platformās.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino