Sezonas noslēgums: “ATP Finals”
images/tet-ko-skatities/sports/ATP_Finals752.jpg
Sezonas noslēgums: “ATP Finals”

Skaties kanālā TV3 Sport no 13. līdz 20. novembrim.

 

Vīru tenisā gaidāms krāšņs sezonas noslēgums – “ATP Finals”, kurā sacentīsies šī gada astoņi spēcīgākie un meistarīgākie tenisisti.

 

No 13. – 20. novembrīm pasaules izcilākie tenisisti tiksies Itālijā, Turīnā. Šajā turnīrā, diemžēl, neredzēsim ranga līderi spāni Alkarazu, kurš novembra sākumā “ATP Masters” turnīrā Parīzē guva savainojumu. Pārējās tenisa superzvaigznes gan būs ierindā – ar izlozes palīdzību tās sadalītas divās grupās. Zaļajā grupā spēlēs Rafaels Nadals, Kaspers Rūds, Fēliks Ožē-Aliasims un Alkarazu aizvietojušais Teilors Frics, savukārt sarkanajā grupā cīnīsies Novaks Džokovičs, Stefanoss Cicipass, Daniils Medvedevs un Andrejs Rubļovs. Fantastiski tenisa svētki, kur katrs mačs solās būt fināla cienīgs!

No katras grupas pusfinālā iekļūs divi labākie tenisisti – sarkanās grupas uzvarētājs, spēlēs ar zaļās grupas otrās vietas ieguvēju, bet zaļās grupas uzvarētājs ar sarkanās grupas otro labāko tenisistu.

Lai arī šis ir ļoti prestižs turnīrs un katrs gribēs vēlreiz pierādīt, ka spēj būt labākais starp labākajiem, tomēr arī naudas balvas ir ļoti solīdas un motivējošas. Par trīs grupu spēļu aizvadīšanu tenisisti katrs saņems 320 tūktošus ASV dolāru, ja uzvarēs pusfinālā nopelnīs nedaudz vairāk kā 1 miljonu, bet čempions saņems 2 miljonus un 200 tūkstošus dolāru.

Interesants fakts un papildus turnīra intriga - ārkārtīgi titulētajam un leģendārajam spānim Nadalam, kurš arī būs šī turnīra galvenais favorīts, līdz šim nav izdevies uzvarēt “ATP Finals” un tā praktiski ir vienīgā pasaules mēroga tenisa trofeja, kura viņa trofeju skapītī trūkst. Vai Turīna Nadalam būs veiksmīga un izdosies tikt pie “ATP Finals” čempiona kausa?

Izbaudi vīru tenisa sezonas noslēgumu un izcilāko šī gada spēlētāju savstarpējos mačus no 13. – 20. novembrim TV3 Sport kanālā!