Ostapenko atgriežas zvaigžnotajā Toronto
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/citi/sports-ostapenko-toronto.jpg
Ostapenko atgriežas zvaigžnotajā Toronto

Skaties kanālā Setanta Sports HD no 8. līdz 14. augustam.

 

Latvijas tenisa līdzjutēji gavilē – pēc nelielas pauzes tenisa kortos atgriežas Latvijas labākā tenisiste Aļona Ostapenko.

Jau no 8. augusta Toronto risināsies WTA 1000 līmeņa turnīrs. “National Bank Open presented by Rogers” (iepriekš pazīstams kā “Canadian Open”) ir otrs vecākais tenisa turnīrs pasaulē, tāpēc ar lielu sajūsmu šeit vienmēr ierodas visas meistarīgākās tenisa dāmas.

Arī šogad jau labu laiciņu pirms turnīra bija pieteikušas visas TOP30 labākās tenisistes, kas līdzjutējiem garantē visaugstākā līmeņa mačus. Papildus tam, pēc gada pārtraukuma faniem šajā turnīrā būs iespēja redzēt arī abas slavenās māsas - Serēnu un Venusu Viljamsas.

Šis ir pirmais lielākais turnīrs pēc jūnijā/jūlijā aizvadītajām Vilmblodonas sacensībām, tāpēc visas tenisistes vēlēsies parādīt labāko sniegumu. Ja pēc Vimbldonas kāda no spēlētājām paņēma mazu pauzīti, tad tagad atpūsies un atjaunoties vairs nav laika. Jau augusta beigās startēs noslēdzošais šī gada Grand Slam (“US Open”) turnīrs, tāpēc visas tenisistes jau kādu laiciņu “būvē” savu sportisko formu, lai uz pēdējo Grand Slam būtu maksimāli konkurētspējīgas.

Latviešu faniem, protams, visvairāk interesēs Aļonas Ostapenko sniegums, kura arī pēc Vimbldonas (sasniegts astotdaļfināls) bijusi ļoti klusa un turnīros nav piedalījusies. Aļona šobrīd rangā ir augstajā 17. pozīcijā un šo pauzīti izmantojusi šķietami izmantojusi, lai gana nopietni gatavotos šim turnīram un gada noslēdzošajām Grand Slam sacensībām.

Balvu fonds šajā turnīrā būs 2 527 250 ASV dolāru – piemēram, par 2. kārtas sasniegšanu nopelnīti 17 445 dolāri, par ceturtdaļfinālu 61 300 dolāru, par finālu jau 259 100, bet par uzvaru visā turnīrā 439 700 ASV dolāru.

Kādā sportiskā formā turnīru Toronto sagaidīs Latvijas tenisiste? Vai Ostapenko izdosies aizsniegties vismaz līdz ceturtdaļfināliem un priecēt līdzjutējus ar lielisku tenisu, sacenšoties ar TOP20 pasaules tenisistēm?

Novēlam panākumus, lielas uzvaras un turēsim īkšķus pie TV ekrāniem kanālā Setanta Sports. Teniss aizrauj!