Meklēt tet.lv

Mežonīgo rietumu pasaule
images/tet-ko-skatities/seriali/serials-mezonigo-rietumu-pasaule-westworld.jpg
Mežonīgo rietumu pasaule

Par izklaidēm milzīgajā Mežonīgo rietumu parkā apmeklētāji maksā brangu naudu, lai tiktu apmierinātas absolūti visas viņu iegribas. Taču pienāks brīdis, kad parka roboti kļūs nekontrolējami. Kurš uzvarēs - mākslīgais intelekts vai cilvēks? Skaties jaunās sezonas pasaules pirmizrādi!

Pieejams arī tet+ Films
Westworld jaunā 3. sezona!

Westworld jaunā 3. sezona!

Viens no pēdējo gadu visvairāk skatītajiem un augstāk novērtētajiem seriāliem – futūristisks stāsts par cilvēkiem, androīdiem un mākslīgo intelektu.

Mežonīgo Rietumu pasaule ir izklaides parks bagātiem cilvēkiem - grandiozs projekts, kas izveidots, lai apmierinātu absolūti visu savu apmeklētāju iegribas. Līdz sīkumam ir izbūvēta Mežonīgo Rietumu atmosfēra – tā nav vienīgā šīs milzīgās un apbrīnojamās vietas īpatnība. Šo pasauli apdzīvo androīdi, ko nav iespējams atšķirt no dzīviem cilvēkiem ar miesu un asinīm. Seriālu "Mežonīgo Rietumu pasaule" (Westworld) atzinīgi novērtējuši gan skatītāji, gan kritiķi - tas saņēmis četras Zelta globusa nominācijas, kā arī iegūtas septiņas Emmy balvas (un kopā 43 nominācijas).