Meklēt tet.lv

Jauni piedzīvojumi Mazo ģēniju akadēmijā!
images/tet-ko-skatities/raidijumi/mazo-geniju-akademija-jauni-piedzivojumi.png
Jauni piedzīvojumi Mazo ģēniju akadēmijā!

Pie mazākajiem skatītājiem atgriezīsies Tet studio piedāvātais pašmāju seriāls "Mazo ģēniju akadēmija", kas zinātkāros vērotājus ieved mākslas un dizaina pasaulē. Jaunās sērijas pirmsskolas vecuma bērniem palīdzēs mācīties, klausīties, smieties un iedrošinās būt radošiem, otrpus ekrāna iesaistoties dažādās nodarbēs. Jaunajiem piedzīvojumiem varēs ļauties jau no 31. marta.

Tiekamies jau 31. martā!

“Mazo ģēniju akadēmijas” jaunā sezona solās būt priekpilna un radoša. Tajā kopā ar Martas Sproģes muzikālo ģimeni varēs veidot mūzikas instrumentus un dziedāt, liet papīru no speciāli gatavotas papīra masas, no sēkliņām audzēt augus, vārīt ziepes, veidot ievārījuma burciņu etiķetes, uzzīmēt apsveikumu vecmāmiņai un radoši izpausties vēl dažnedažādos veidos. Katrā taurentiņa Punktiņa atnestajā vēstulē būs kāds bērna rakstīts stāsts un jautājums, uz ko varēs atbildēt tikai mazie ģēniji – bērni. Kaķītis Žaks, putniņš Dudū un taurentiņš Punktiņš ar nepacietību gaida jaunos piedzīvojumus!

Līdzi darboties tiks aicināti arī bērni otrpus ekrāniem. Izpildot mazos radošos darbiņus, mazākie ģimenes locekļi apgūs jaunas prasmes, padarīs savu un citu cilvēku ikdienu košāku. Šajā vecuma posmā gūtie iespaidi ir visspilgtākie un prātā paliekošākie, tāpēc ir ļoti svarīgi bērniem sniegt pēc iespējas labāko un vērtīgāko. Pēc raidījuma noskatīšanās visi būs iedvesmoti darīt reizēm neierastas, bet mājsaimniecībā noderīgas un interesantas lietas. Šādi kopā pavadīts laiks ļauj uzzināt, mācīties, klausīties, smieties, iesaistīties un radīt!

Raidījuma "Mazo ģēniju aģentūra" radošā komanda:

galvenajā lomā Daina Gāga-Ēķe, scenārija autore un lomu atveidotāja Elza Leimane, režisore Felicita Gāga, tērpu autore Liene Andersone, montāžas režisors Arvis Rode, tituldziesmas autore Laine Ligere-Stengrevica, skaņu režisors Helvijs Stengrevics, operatori Imants Zaķītis un Krišjānis Grabovskis.