Meklēt tet.lv

Lielo Muļķu 3. sezona
Age restriction
images/tet-ko-skatities/seriali/lielie-mulki-3.-nosleguma-sezona-no-1.-aprīļa.jpg
Lielo Muļķu 3. sezona
Age restriction

Ar noslēdzošo sezonu pie skatītājiem atgriežas sava ciema patrioti – Lielie Muļķi! Ciema iedzīvotāji tic, ka viņu ikdiena aizrit reģionālās metropoles centrā, metot humora un satīras pilnus dzīves izaicinājumus visiem, kas tur nokļūst.

 

Skaties Lielo Muļķu 1. un 2. sezonu jau tagad!

Shortcut kļūst par izklaides platformu Tet+
Pieejams arī tet+ Films

Dokumentālās satīras seriāla "Lielie Muļķi" triloģikas trešā un noslēdzošā sezona pie Shortcut skatītājiem nonāks 1. aprīlī, gan atgriežot visus iemīļotos nomaļā Latvijas ciemata varoņus, gan iepazīstinot ar jauniem ceļabiedriem.

Seriāla galvenie varoņi – trīs labākie draugi – turpinās risināt savus personiskos pārdzīvojumus un rūpēties par sava ciema labklājību un atpazīstamības veicināšanu. Daudziem talantiem apveltītais Garais, kura lomā iejūtas latviešu supergrupas "Singapūras Satīns" dalībnieks Kristaps Strūbergs, ilgosies pēc savas meitas un centīsies savu hip hap pārnest jaunos augstumos. Taču būtiskākais ir tas, ka viņš tagad ir mēra sekretārs, un šajā amatā ir milzum daudz izaicinājumu, pret kuriem viņš attiecas ar savu vislielāko atbildību… Liriskā dvēselīte Rainītis, kuru attēlo komiķis un arī "Singapūras Satīna" dalībnieks Edgars Bāliņš, ir atguvis babas mājas, ticis pāri mīlestībai pret Ļenku un prāto par iešanu politikā, jo vēlas Lielo Muļķu ciemu "padarīt atkal lielu". Savukārt Valmieras teātra aktiera Paula Iklāva atveidotais Egīls joprojām ir nenogurdināms mīlnieks un šovbiznesa lietpratējs ar izciliem kontaktiem. Kā izsakās kāds viņam tuvs cilvēks, Egīls būtībā ir "destinēts kļūt par seksa influenceri". Vai tā notiks?

Triloģikas izskaņā neiztikt arī bez citiem iemīļotajiem "Lielo Muļķu" varoņiem. Aktrise Elīna Bojarkina jeb seriālā Keitija no parastās blondās lauku meitenes ir pārvērtusies par metālisti. Roberta Gobziņa attēlotā ciema mēra Aļņa sirdī tiks iedegta mīlestības liesma. Komiķe Jolanda Suvorova jeb vienkārši Jolanda vairs nav tikai ciema mēra sekretāre – viņas prasmes un spējas ir novērtētas, un viņa paaugstināta par Aļņa padomnieci, līdz ar to iegūstot daudz brīvā laika. Epizodiski skatītāji sastaps arī Lielo Muļķu sāncenses – Elīnu (Beāte Bērziņa), Anju (Jana Bruka) un Ļenku (Elīna Pakalne) no Mazo Muļķu ciema.

Tāpat Lielo Muļķu ikdienu izdaiļos dažādi noslēpumaini viesi… Bet tos viņi vēl nav gatavi atklāt…

Režisori:

Kristians Alhimionoks un Alberts Viegliņš

Scenārija autore:

Rasa Bugavičute-Pēce