Meklēt tet.lv

Krievijas paka bez maksas Helio iTV klientiem līdz 28.02.21.
images/tet-ko-skatities/citi/krievijas-paka-bez-maksas-helio-itv.jpg
Krievijas paka bez maksas Helio iTV klientiem līdz 28.02.21.

Plašs Krievijas kanālu klāsts - ziņas un analītiskie raidījumi, humora šovi, aizraujošas filmas un seriāli, kā arī multfilmas mazajiem skatītājiem.

CTC Baltics

Universāls Krievijas izklaides programmu kanāls visai ģimenei. Kanāls piedāvā pašu producētus seriālus un šovus, kā arī citas izklaidējošas pārraides.

TVCi

Starptautisks kanāls krievu valodā, kas piedāvā analītiskas un informatīvas programmas, mūzikas programmas, izklaidi bērniem, sporta pārraides un šovus.

Mir

Kanāls, kas piedāvā ziņu pārraides par notikumiem pasaulē un Krievijā, diskusijas par aktuālajām tēmām, dažādas kultūras un izklaides pārraides, dokumentālos raidījumus, seriālus, filmas un pārraides bērniem un jauniešiem.

Моя планета

Kanāls par ceļojumiem, vēsturi, zinātni un cilvēkiem. Piedāvā skatītājiem labākās programmas un dokumentālos projektus gan par iekšzemes, gan ārvalstu notikumiem.

Охота и рыбалкa

Kanāls tiem, kuri gatavi uz visu, lai iegūtu zvejas vai medību trofejas. Kanāla programmā ir medību stāsti, ieroču testi, medību vēsture, kulinārija, kā arī reportāžas no medību un zvejas vietām.

Perets!

Izklaidējošs kanāls īstiem vīriem un mūsdienīgām sievietēm. Ass kā pipariņš. Kanāla sauklis – nenopietns kanāls pieaugušajiem ar draivu sirdī. Realitātes šovi. Stāsti, kurus domādams neizdomāsi. Smieklīgas situācijas ik uz soļa. Šis kanāls būs pa prātam ar humora sajūtu apveltītiem nervu kutinošu sajūtu cienītājiem. Kanāls piedāvā arī skatītākos, smieklīgākos un pārgalvīgākos interneta klipus. Viss izklaidei ar pipariņu!

РБК

Biznesa TV kanāls, kas veido apskatus par Krievijas un vispasaules ekonomisko, politisko un finanšu situāciju. Ekspertu viedokļi, prognozes, analītiskie pētījumi, intervijas ar vadošiem politiskajiem spēkiem un biznesa pasaules pārstāvjiem, kā arī finanšu preses apskati.

Русский Иллюзион

Kanāls gan klasiskā, gan mūsdienu krievu kino cienītājiem.