Meklēt tet.lv

Jauns kanāls: NBA TV
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/rekomendetais-saturs/jauns-kanals-nba-tv-bertans-21-12.jpg

Jauns sporta kanāls – NBA TV! Vēl vairāk aizraujošu basketbola cīņu Tavos ekrānos.

 

Tet aizvien paplašina sporta satura piedāvājumu un jau šobrīd NBA TV kanāls ir pieejams orģinālajā pamatpakā ikvienam iTV lietotājam. Arī Tet+ lietotāji komplektējot savas satura vajadzības šo kanālu var izvēlēties tikai par 1 punktu.

Pasaules spēcīgākās basketbola līgas NBA “karuselis” griežas ļoti ātri – jau aizvadīta vairāk nekā trešdaļa sezonas un jau šobrīd iezīmējušās vairākas negaidītas un interesantas tendences. Sāksim ar latviešu Kristapa Porziņģa un Dāvja Bertāna pārstāvētajām “Mavericks” un “Wizards” komandām. Porziņģis šogad ir atguvis spēļu garšu – kā pats izteicies intervijās, komandas treneri vairāk izmanto viņa stiprās puses, tāpat uzlabojušās attiecības ar komandas superzvaigzni Dončiču. Kristaps arī atzinis, ka šobrīd, iespējams, spēlē savu labāko karjeras basketbolu. Teju katrā mačā Porziņģis spēj pārsniegt 20 gūto punktu robežu (vidēji 19.7 punkti spēlē). Komandai bez savainotā Dončiča ir klājies grūtāk, bet kad Luka būs atpakaļ “Mavs” atkal būs stabila Rietumu TOP6 komanda.

Dāvim Bertānam šī ir bijusi smaga sezona – daudz savainojumu, daudz izlaistu spēļu, tāpēc saprotams, ka ļoti labas spēles mijas arī ar vājiem mačiem. “Wizards” komandai ir plaša, līdzvērtīgu spēlētāju rotāciju un sezonas ievadā komanda pat turējās Austrumu konferences vicelīderu godā, taču šobrīd gan atkāpusies uz 7. vietu un par “playoff” jeb izslēgšanas spēlēm būs jāpacīnās. Galvenais novēlam Bertānam veselību un arī pārliecība, metieni precizitāte atgriezīsies!

Izvērtējot citu komandu sniegumu sezonas ievadā – ir vairāki pārsteigumi. “Golden State Warriors” sniegums varbūt nebūtu liels pārsteigums, bet prieks, ka lieliskā formā atkal ir Stefans Karijs. Viņš “Warriors” vīrus ir spārnojis teju izcilam sezonas startam – 23 uzvaras un tikai 5 zaudējumi, kas ir visas līgas labākais rādītājs un “Warriors” atkal ir viena no galvenajām titula pretendentēm. Turklāt tas viss sasniegts bez cita līdera – Kleja Tompsona sastāvā, kurš ilgstoši ārstē savainojumu, bet gada izskaņa, gadu mijā jau varētu atgriezties laukumā. Tāpat jāatzīmē arī “Chicago Bulls” ievērojamās izmaiņas – komanda starpsezonā krietni izmainīja sastāvu. Vienībai pievienojās Lonzo Bols, Nikola Vučevičs un Demars Derozans, kuri kopā ar Zeku Lavīnu ir liels spēks un Austrumos šobrīd ir augstajā 3. vietā. Lai arī to nevarētu minēt pie pārsteigumiem, bet lielisks sezonas sākums “Suns” komandai – šobrīd identiska bilance ar “Warriors” un Fīniksas komanda apņēmīga arī šogad iesoļot finālā.

Kuras komandas pārsteigs sezonas turpinājumā? To ir grūti prognozēt, taču vien ir skaidrs – pasaules labākais basketbols Tavos ekrānos būs vēl vairāk! Vai latviešu pārstāvētās vienības “Mavericks” un “Wizards” sasniegs izslēgšanas spēles? Turēsim īkšķus par savējiem un baudīsim lielisku basketbolu kanālā NBA TV!