Intrigām bagātā Itālijas "Seria A"
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/citi/italijas-serie-a.jpg
Intrigām bagātā Itālijas "Seria A"

Skaties septembrī kanālā Setanta Sports un TV3 Sport.

 

Itālijas futbols neatstāj vienaldzīgu – cīņā par čempiones titulu gatavas iesaistīties uzreiz vismaz 5-6 komandas. Nepalaid garām aizraujošākās futbola tiešraides no “Serie A”!

Aizvadītajā sezonā cīņa par titulu risinājās līdz pat pēdējai kārtai, kurā izredzes bija abām Milānas komandām “AC Milan” un “Inter”. Par čempioniem kļuva “AC Milan”, kura pēdējo reizi “Serie A” trofeju virs galvām cēla tikai 2010./2011. gada sezonā. Pa vidu bija fantastiska deviņu titulu sērija “Juventus”, bet 2020./2021. gada sezonā pie trofejas tika “Inter”.

Šī sezona jau tās ievadā ir pierādījusi, ka tā solās būt vēl spraigāka un aizraujošāka kā iepriekšējā! Milānas komandas savu jaudu būs kā minimums saglabājušas un vēl papildinājušas sastāvus. Ievērojami sastāvu pastiprinājušas aizvadītās sezonas sekotājas – īpaši jāizceļ “Juventus” un “Roma”. Turīnas vienībā atkal spēlēs Pols Pogba, taču komanda piesaistījusi arī argentīnieti Anhelu Di Mariju un Eiropas līgas uzvarētājas “Frankfurt Eintracht” vienu no līderiem Filipu Kostiču. Ļoti simpātisku sastāvu turpina būvēt arī leģendārais Žoze Mouriņju, kura vadītā “Roma” jau 2021./2020. gada sezona demonstrēja kvalitatīvu futbolu, tomēr starpsezonā pievienojušies Paulo Dibala, Nemanja Matičs, Džordžino Vīnaldums un citas spilgtas futbola zvaigznes. Vai Mouriņju gatavs cīņai par titulu?

Interesants sastāvs veidojas “Napoli” komandai, kura zaudējusi vairākus ierastos komandas līderus – Insiņji, Mertensu, Kulibali un citus, tomēr vietā nākuši jauni, potenciāli spēcīgi futbolisti, kuri savas kvalitātes apliecina jau šobrīd. Pagājušās sezonas trešā spēcīgākā vienība “Napoli” šobrīd iekārtojusies turnīra līderpozīcijā un piesaka savas pretenzijas uz titulu.

Čempinu godu pretendentes? Sezonas sākums pierāda, ka Itālijas futbolā nav viena vai divu izteiktu favorītu. “Napoli”, “Atalanta”, “Inter”, “Milan”, “Juventus”, “Roma” un arī “Lazio” – jebkura no šīm komandām ir spējīga un cienīga iegūt šīs sezonas čempionu titulu, kas skatītājiem šo līgu padara īpaši aizraujošu.

Kurš būs jaunās sezonas labākais vārtu guvējs? Kandidātu ir ļoti daudz – Imobille (“Lazio”), Vlahovičs (“Juventus”), Martinezs, Lukaku (abi “Inter”), Eibrehems (“Roma”) un citi – taču sezonas ievadā ar 6 vārtiem līderos ir izvirzījies Arnautovičs no “Bologna”, kam seko Kvartaškelija “Napoli” ar 4 vārtiem.

Viens ir skaidrs – līdzjutējus sagaida viena no pēdējo gadu aizraujošākajām Itālijas “Serie A” sezonām! Skaties spēļu tiešraides Setanta Sports un TV3 Sport kanālos.

 

18.09. 13:30 Inter - Udinese. (Setanta Sports)

18.09. 19:00 Roma - Atalanta. (Setanta Sports)

18.09. 21:30 AC Milan - Napoli. (TV3 Sport Open)