House of the Dragon
images/tet-ko-skatities/seriali/house-of-the-dragon.jpg
House of the Dragon

Ik pirmdienu, tikko pēc HBO pasaules pirmizrādes, skaties ilgi gaidīto seriālu Pūķa nams (House of the Dragon), kurš aiznesīs tevi 200 gadus senā pagātnē vēl pirms Troņu spēlēm. Seriāls tiks veidots pēc amerikāņu rakstnieka Džordža R.R. Martina jaunākās grāmatas Uguns un asinis motīviem. Iepriekš, balstoties uz šo fantāziju grāmatu sēriju Dziesma par ledu un uguni, tika veidots pasaulslavenais un godalgotais seriāls Troņu spēle.

Priekštāsta sērijās plānots atklāt Targarienu dzimtas stāstu, atklājot daudz jautājumu, tostarp, par Dinerīsas trīs pūķa olu izcelsmi, kas viņai tika pasniegtas kā kāzu dāvana, laulājoties ar Kalu Drogo, no kurām vēlāk ugunī dzima seriāla Troņu spēle pūķi. Godalgotais seriāls Troņu spēle astoņu sezonu laikā saņēmis 47 "Emmy" godalgas un kļuvis par vienu no populārākajiem seriāliem pasaulē.

Visas seriāla Troņu spēle astoņu sezonu sērijas un stāsti par visām septiņām karaļvalstīm, kas cīnījās par Dzelzs troni, pieejamas Tet TV+. Rezervē katru pirmdienu un skaties jauno seriālu Pūķa nams Tet TV+.