Meklēt tet.lv

Helio Sports TOP3: 22.01.–24.01.
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/raidijumi/bobslejs-melbardis.jpg
Helio Sports TOP3: 22.01.–24.01.

Helio Sports TOP3 – tas ir plašākais skats uz sportu!

Sporta maratonu šajā nedēļā sāksim jau piektdienas pēcpusdienā, kad Itālijā, Antholcā pieslēgsimies Pasaules kausam biatlonā, kur (plkst. 14:00 kanāla Eurosport 1 tiešraidē) 20 km individuālajā distancē dosies arī mūsu izlases līderis Andrejs Rastorgujevs. Iepriekšējā posmā Oberhofā Andrejs uzrādīja sezonas augstvērtīgāko rezultātu – 12. vietu. Vai izdosies kāpt vēl solīti augstāk? 20 km individuālās sacensības atšķiras ar šaušanas noteikumiem – trasē jāaizvada kopumā četras šaušanas, tomēr par katru garām raidīto šāvienu tiek pieskaitīta viena minūte trasē pavadītajam laikam. Tas nozīmē, ka šajā disciplīnā šaušanai ir dubulta nozīme – pat nedaudz lēnāk un prātīgāk šaujot var sasniegt ļoti labus rezultātus – pārsteigumu šajās sacensībās ierasti neizpaliek. Kā būs šoreiz?

Lieli svētki cīņu sporta faniem – agrā svētdienas rītā (24.01. plkst. 5:00 TV3 Sport tiešraidē) būs iespēja izbaudīt vienu no pasaules labāko cīkstoņu šoviem, kad savā starpā otro reizi karjerā tiksies Dastins Porjē un Konors Makgregors. Abu vīru pirmā cīņa tika aizvadīta tālajā 2014. gadā, kad jau pirmajā raundā triumfēja Makgregors. Lai arī bravūrīgais īrs sola, ka šoreiz to var izdarīt pat minūtes laikā, Porjē pa šiem gadiem ir ļoti progresējis un pamatoti ir viens no pasaules labākajiem. Favorīta lomā ir Makgregors, tomēr, jo ilgāk Porjē izdosies noturēties cīņā, jo labākas izredzes viņam pavērsies. Kā noslēgsies šī cīņa? Vai Makgregora uzvaras gadījumā par karjeras atsākšanu varētu paziņot absolūtais čempions Khabibs Nurmagomedovs? Laiks rādīs!

Brokastu maizītes un gardu kafiju bobsleja faniem svētdienas rītā iesakām sagatavot uz plkst. 10:30, kad LTV7 tiešraidē risināsies četrinieku sacensības. Labākie pasaules bobslejisti atrodas Vācijā, Kēnigzē - starp viņiem arī abi mūsu Oši. Izlases šī brīža līderis Oskars Ķibermanis atgriezīsies pēc divu posmu izlaišanas (Covid-19 un ikra trauma). Melbārdis šosezon atgriezās Pasaules kausa apritē un ar katrām sacensībām ievērojami uzlabo savu sportisko formu – iepriekšējās sacensībās četriniekiem Melbārdim izcīnīta 5.vieta. Kādā fiziskajā formā šobrīd atrodas Ķibermanis? Vai Melbārdis turpinās uzlabot savus rezultātus? Kurš no Ošiem būs labāk šajā posmā?

Šie un vēl daudz citi sporta notikumi – paliec uz Helio Sports viļņa un nepalaid garām karstākos notikumus sportā!