Meklēt tet.lv

Sporta raidījums: "Hattrick ar Puči"
Best4Sport TV
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/raidijumi/hattrick-ar-puci-vitola-22-01-2021.jpg
Sporta raidījums: "Hattrick ar Puči"
Best4Sport TV

Sporta raidījums "Hattrick ar Puči" - Latvijas vadošās sporta personības, trāpīgi un homora pilni komentāri par aktuālajiem notikumiem spēles laukumā un ārpus tā.

Sporta raidījums

Sporta raidījums "Hattrick ar Puči" ir klāt!

20 gadus vecās Elīnas Ievas Vītolas uzvara Pasaules kausa noslēdzošajā posmā Sanktmoricā pārsteidza ne tikai viņu, bet arī visu kamaniņu sporta pasauli. Lai arī Vītola ir U-23 Eiropas čempione, sezonas sākumā viņa nespēja izcīnīt vietu nacionālajā izlasē, tādēļ arī viņa pati atzina, ka izcīnītā uzvara viņu noveda šoka stāvoklī.

Tagad, kad pirmais pārsteigums pārgājis, Armands Puče jauno sportisti aicinājis Hattrick studijā, lai Latvija ar viņu varētu iepazīties. Kā nokļuva šajā sportā, kā pārvarēja bailes no ātruma, bet ne augstuma un kāpēc viņa var ēst par visiem visvairāk – par to plašā sarunā ar Armandu Puči.

Armands, tikmēr ieskatīsies starp rindām skaļākajiem sporta ziņu virsrakstiem un komentēs gan Latvijas basketbola nedienas, gan biatlonistu panākumus, kā arī tulkos Dinamo Rīga galvenā trenera Pētera Skudras svaigākos izteikumus.

Hattrick ķermeņa eksperte Agneta Liepājniece skaidros, kā fizioterapija var palīdzēt mazināt galvassāpes.

Tieši un personīgi – "Hattrick ar Puči", pirmdienās 21:00 kanālā Best4SportTV un raidījuma spilgtākās epizodes trešdienās 22:25 kanālā 360TV.