Meklēt tet.lv

Sporta raidījums: "Hattrick ar Puči"
Best4Sport TV
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/raidijumi/hattrick.jpg
Sporta raidījums: "Hattrick ar Puči"
Best4Sport TV

Ar Latvijas hokeja izlases parādītā snieguma analīzi dienu pēc pasaules čempionāta hokejā noslēguma pie skatītājiem atgriežas “Hattrick ar Puči”.

Sporta raidījums

Sporta raidījums "Hattrick ar Puči"

Armands Puče redzēto izvērtēs kopā ar latviešu hokeja treneri Aldi Girgensonu, kurš pēdējos divus gadus vadījis komandu Japānā un izaudzinājis vienu no retajiem Latvijas spēlētājiem, kuŗš spējis izkarot savu vietu pasaules spēcīgakajā līgā – savu dēlu Zemgu Girgensonu.

Plašajā sarunā gan par Latvijas, gan citu valstsvienību parādīto hokeju pasaules čempionātā. Vai fakts, ka Latvijas izlase bija vecākā turnīrā ietekmēja sniegumu čempionātā? Kā Aldis Girgensons vērtē Boba Hārtlija sniegumu čempionātā un devumu Latvijas hokejam kopumā.

Ar Aldi parunāsim arī par Zemga Girgensona atlabšanu pēc traumas, kā arī ieskatīsimies tik savdabīgajā Japānas hokejā, kur algu šobrīd pelna Aldis Girgensons.

Savukārt Hattrick ķermeņa eksperte, fizioterapeite Agneta Liepājniece, atnākot siltajam laikam, stāstīs par svīšanu un izsvīšanu. Ko ķermenis tev šādā veidā cenšas pateikt?

Tieši un personīgi – “Hattrick ar Puči”, pirmdienās 21:00 kanālā Best4SportTV un raidījuma spilgtākās epizodes trešdienās 22:25 kanālā 360TV.