Meklēt tet.lv

Futbols: Inter Milan - Juventus
Setanta Sports HD
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/top-nedelas-notikumi/sports-futbols-inter-milan-juventus.jpg
Futbols: Inter Milan - Juventus
Setanta Sports HD

Itālijas augstākajā futbola līgā "Seria A" gaidāms līderu duelis, kurā tiksies "Inter Milan" pret čempioni "Juventus".

Šosezon "Seria A" ir neticami aizraujoša – nav vienas izteiktas līderes un par čempiones titulu (šobrīd, kad aizvadīta būs teju puse no sezonas) reāli cīnās vismaz sešas komandas. Līgas vadībā atrodas "AC Milan", kura gan nesen cieta neveiksmi pret Turīnas "Juventus", tālāk seko "Inter Milan", "Roma" un jau pieminētā "Juventus", kura pagaidām gan aizvadījusi par spēli mazāk.

2021. gadu labāk uzsākusi Krištianu Ronaldu pārstāvētā "Juventus", izcīnot uzvaras visās trīs spēlēs (pret "Udinese", "AC Milan" un "Sassuolo"). Šajos mačos kopumā gūti 10 vārti, bet ielaisti tikai trīs. Tieši dzelžainā aizsardzība ir Turīnas komandas galvenā iezīme - ar līdz šim šosezon 16 ielaistajiem vārtiem "Juventus" ir labākā komanda visā līgā.

Tikmēr "Inter Milan" vienība aizvadītajās kārtās ir zaudējusi ļoti svarīgus punktus – vispirms ļoti negaidīts zaudējums (1:2) "Sampdoria" komandai, taču līdz šim pēdējā aizvadītajā kārtā arī izlaista uzvara un neizšķirts pret citu līdervienību "Roma". Ja "Juventus" komanda bija ar dzelžaināko līgas aizsardzību, tad "Inter" gatava pretī likt līgas rezultatīvāko uzbrukumu. 17 spēļu kārtās 43 gūtie vārti ir pārliecinoši labākais rādītājs.

Labākā aizsardzība pret rezultatīvāko uzbrukumu? “Juventus” vai “Inter”?

Interesants būs arī abu komandu līderu duelis – Krištianu Ronaldu pret Romelu Lukaku. Lai arī Ronaldu ir aizvadījis vien 13 (no komandas 16) spēles, viņš ir pārliecinošs savas vienības un visas līgas labākais bombardieris – gūti 15 vārti. Pārāk tālu neatpaliek arī Lukaku, kurš ar 12 vārtu guvumiem ieņem 2. vietu līgā. Kurš turpinās papildināt savu vārtu ražu un atnesīs komandai tik ļoti svarīgos 3 punktus?

Līderu cīņa – "Inter Milan" pret "Juventus". Romelu Lukaku pret Krištianu Ronaldu – skaties jau šo svētdien kanālā "Setanta Sports" plkst. 21:45.

<