Francijas Ligue 1 futbols gatavs rokenrolam
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/citi/sports-francijas-ligue.jpg
Francijas Ligue 1 futbols gatavs rokenrolam

Skaties kanālā Setanta Sports no 5. augusta.

 

Lielais klubu futbols pamazām atgriežas un gatavojas jaunajām sezonām – pirmā no TOP5 līgām startēs Francijas “Ligue 1” ar favorīti “PSG” visiem pa priekšu!

Pēc vairāku mēnešu pauzes pasaules labākais futbols atgriežas pie TV skatītājiem – augusta pirmajā nedēļā startēs Vācijas Bundeslīga un Francijas “Ligue 1”. Labā ziņa, ka Francijas augstākās futbola līgas spēles un cīņa par čempionu titulu joprojām tiks translēta tiešraidēs “Setanta Sports” kanālā.

Kuras komandas šogad pretendēs uz galveno trofeju? Protams, ar ievērojamu atrāvienu priekšgalā izvirzās slavenais Parīzes klubs “PSG”, kura sastāvā ir ļoti daudz superzvaigžņu – Mbapē, Messi, Neimārs, Ramoss un daudzi citi. Mbapē sakarā ilgi tika runāts par pārēju uz karalisko “Real Madrid”, tomēr Francijas futbolists izvēlējas palikt dzimtenē. Daudz tiek runāts arī par Neimāra un Messi motivāciju – abi šogad solās būt izcilā formā. Messi iepriekšējā sezona, kad no “Barcelona” nācās pārcelties uz “PSG” nebija viegla, bet argentīnietis būs adaptējies un daudz labāk iejuties jaunajos apstākļos un gatavs demonstrēt fantastisku sniegumu. Izcilais uzbrukuma trio ir vēlas ne tikai uzvarēt Francijā, bet beidzot izcīnīt “PSG” komandai ilgi gaidīto UEFA Čempionu līgas trofeju. Komandai ir jauns galvenais treneris Kristofers Galtjērs, kurš centīsies izveidot spēcīgu kolektīvu un nepieļaut, ka viss smagums uz pleciem virzās tikai uz uzbrukuma talantu – “PSG” cenšas atrast arī “melnā” darba darītājus, kas spēs vienību padarīt vēl jaudīgāku.

Titula izaicinātāji? Francijas līgā to ir gana daudz – “Monaco”, “Lyon”, “Marseille”, “Lille”, “Rennes” un citas. “Lyon” rindās pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezies Lakazets un Toliso, kuri komandai pievienojušies no “Arsenal” un “Bayern Munich”. “Monaco” ierasti izcēlušies ar daudz jauno supertalantu izaudzināšanu un tādi netrūks arī šajā sezonā.

Favorītu statuss “PSG”, protams, vēl nenodrošina uzvaru – to 2020./2021. gadā lieliski pierādīja “Lille” komanda, kas nedaudz šokēja futbola sabiedrību un spēja zvaigžņoto “PSG” atstāt sev aiz muguras. Kā būs šajā sezonā? Intrigu netrūkst – ies karsti!

Arī šosezon vēro Francijas augstākās līgas “Ligue 1” futbolu kanāla “Setanta Sports” tiešraidēs! Futbola draugi varēs izbaudīt daudz izcilu spēļu ar vieniem no pasaules labākajiem spēlētājiem!

13.08. 22:00 Barcelona - Rayo Vallecano
14.08. 22:55 Real Madrid - Almeria