Meklēt tet.lv

Latvijas Superkauss volejbolā
Best4Sport TV
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/citi/latvijas-superkauss-volejbola-sports.jpg
Latvijas Superkauss volejbolā
Best4Sport TV

Aizvadītā gada spēcīgākās Latvijas volejbola komandas jaunās sezonas ievadā tiekas aizraujošajā Superkausa izcīņā.

Superkauss Latvijas volejbolā norisināsies otru gadu – ideja par tā izveidi radusies vien pagājušājā gadā, kad pandēmijas dēļ klubu iespējas aizvadīt kvalitatīvus mačus bija krietni ierobežotas un ne visiem situācija ļāva startēt.

“Optibet Superkausu” 25. septembrī plkst. 16:45 ieskandinās divu prasmīgāko dāmu komandu cīņa – Latvijas čempiones “VK Jelgava” spēkosies ar sīvākajām konkurentēm “Rīgas Volejbola skolu/LU”. Aizvadītās sezonas izskaņā cīņā par čempiones titulu katra no komandām bija izcīnījusi pa uzvarai, kas noveda pie izšķirošās trešās cīņas. Tajā Jelgavas dāmas no 1:2 zaudētājos prata uzvarēt ar 3:2 un izcīnīt tik kāroto trofeju. Līdzvērtīgu komandu cīņa, kas garantē aizraujošu Superkausa dueli arī šajā nedēļas nogalē.

Pēc dāmu spēles plkst. 20:00 laukumā dosies vīru smagsvari – Latvijas čempioni “Jēkabpils Lūši” pret “RTU Robežsardze/Jūrmala”. Pagājušās sezonas fināls bija viena no pēdējo desmit gadu aizraujošākajām kaujām. RTU komanda uzvarēja pirmās divas spēles un nonāca tikai soļa attālumā no titula, taču jēkabpilieši nepadevās un panāca neizšķirtu 2:2. Čempiones tituls izšķīrās zelta mačā, kurā vēlreiz triumfēja lūši, tādējādi jau trešo reizi varēja saukt sevi par Latvijas čempioni.

Šīs ir nesamierināmas pretinieces, kuru starpā vienmēr valda īpaša spriedze un gaisotne – vai “Optibet Superkausā” gaidāma tikpat aizraujoša kaujā kā aizvadītās sezonas finālā?

Nepalaid garām spēcīgāko Latvijas komandu spēkošanos – 25. septembrī pieslēdzies Best4Sport TV kanālam un baudi abas spēles TIEŠRAIDĒ! Volejbols aizrauj!