Meklēt tet.lv

Skaties Maira Brieža cīņu pie Tet!

Izcilais pašmāju bokseris Mairis Briedis atgriežas Arēnā Rīga, lai stātos pret vācieti Arturu Mann. Cīņa gaidāma jau 16. oktobrī kanālā TV3 Sport 2. Tiešraide no plkst. 19:45 līdz aptuveni 00:30. Galvenā cīņa plānota plkst. 23:00.

 

Kur skatīties cīņu?

Helio iTV klienti

 

TV3 Sport pakas kanālā Nr.421 TV3 Sport 2

5,51 €/mēn.

Piesaki ar TV pulti sadaļā Mans TV | Kanālu paku abonēšana.

Kā to varu izdarīt?

Helio vTV klienti

 

TV3 Film+Sport pakas kanālā nr.38 TV3 Sport 2 Informējam, ka vTV TV3 Film+Sport pakas pieteikumu apstrāde notiks līdz 16.10., plkst.16.00. Ja vēlies pieteikt šo paku pēc šī laika, izvēlies Tet+ Mazais abonementu ar TV3 Sport paku un skaties cīņu Tet+ lietotnē.

7,99 €/mēn.

Tet+ TV klienti

 

TV3 Sport pakas kanālā TV3 Sport 2

45 punkti

Pārpako kanālus un izvēlies TV3 Sport paku.

Kā to varu izdarīt?

Ja vēl nelieto Tet televīziju

 

Izvēlies Tet+ Mazais abonementu ar TV3 Sport paku un skaties cīņu TV3 Sport 2 kanālā

9,99 €/mēn.

Jauniem klientiem pirmais mēnesis 4,99 €/mēn.

 

Pēdējo cīņu Briedis aizvadīja vien 2019. gada septembrī, kad Pasaules boksa Supersērijas finālā uzveica kubieti Junielu Dortikusu un izcīnīja Muhameda Ali vārdā nosaukto trofeju. Mairis apiecināja savu favorītu statusu šajā kategorijā un jau plānoja spert nākamos soļus, lai izmēģinātu savas prasmes smagsvaros, taču vīruss ietekmēja arī cīņu sportu. Ilgu laiku cīņas vispār nenotika un tikai tagad pamazām lielais bokss ir atgriezies pie skatītājiem.

 

16 10 2021 brieza liela cina

Pirms iespējamās pārejas uz smagsvariem Maira komanda vēl nolēmusi aizvadīt vismaz pāris cīņas esošajā svara kategorijā. Viens no iemesliem ir gaužām vienkāršs – šobrīd Mairim pienācis laiks aizstāvēt pasaules čempiona IBF jostu pirmajā smagā svara kategorijā, un par tās izaicinātāju meties Arturs Manns no Vācijas.

Kas ir Brieža pretinieks šajā vakarā? Manns ir WBO “International” čempions – šo titulu vācietis gan ieguva jau 2017. gadā. Šobrīd IBF rangā Arturs Manns ieņem 6. vietu, taču cīņu bilance viņam ir ļoti solīda – 18 cīņās 17 uzvaras un tikai 1 zaudējums. Jāatzīst gan, ka Manns ne reizi nav boksējis ar šīs kategorijas skaļākajiem uzvārdiem – Briedi, Usiku, Gasijevu un citiem. Šīs uzvaras viņš tomēr ir sakrājis pret nedaudz zemāka līmeņa bokseriem, kas vēlreiz apliecina Maira Brieža favorīta statusu šajā cīņā.

Mairis Briedis kā ierasts pirms cīņas ar bravūrību, un skaļiem vārdiem apkārt nemētājas – mūsu labākais Latvijas bokseris ir atzinis, ka Manns ir ļoti nopietns pretinieks, kurš ir pienācīgi jānovērtē, jo citādi var nākties rūgti nožēlot. Lai arī Mairis ir izteikts dueļa favorīts, tomēr bokss ir bokss – koncentrācijas zudums, viens izlaists sitiens var mainīt visu.

Šī noteikti nebūs “lielās naudas” cīņa, šī vairāk ir cīņa, kuru uzspiež IBF, jo josta nedrīkst bez cīņas pārāk ilgi atrasties bijušā čempiona rokās – tā ir jāaizstāv. Lielā honorāra cīņa, kas Brieža komandai noteikti visu laiku ir prātā, varētu būt nākamā pret britu Okoliju. Tieši Okolijs tiek uzskatīts par šī brīža nopietnāko pretinieku Mairim un, ja abas komandas spēs vienoties, iespējams, jau nākamā gada sākumā abi bokseri titulu apvienošanās cīņā varētu tikties Anglijā.

 

bokss brieza liela cina 16 10 2021

Neskriesim laikam pa priekšu – šobrīd Maira Brieža ceļā ir vācietis Arturs Manns. Briedis ir ļoti noilgojies aizvadīt cīņu savu skatītāju priekšā: “Esmu lepns pārstāvēt savu valsti un cīnīties par savu tautu. Vienmēr izeju ringā ar domu izdarīt labāko darbu un nekad neizvēlos īsākos ceļus. Zinu, ka man jāaizstāv josta, lai pēc cīņas plīvotu Latvijas karogs!”

Lielais boksa vakars 16. oktobrī būs pieejams un skatāms jebkurā no Tet televīzijām kanālā TV3 Sport 2. Izbaudām cīņu un atbalstām Mairi kopā!