Bertāns un Kurucs Spānijas Superkausā
images/tet-ko-skatities/sporta-notikumi/citi/spanijas-superkauss-basketbola.jpg
Bertāns un Kurucs Spānijas Superkausā

Skaties kanālā TV3 Sport no 24. līdz 25. septembrim.

 

Jauno Spānijas ACB līgas sezonu vispirms ieskandinās Spānijas Superkauss, kurā redzēsim arī divus latviešus – Dairi Bertānu un Rodionu Kurucu.

Ierasti īsi pirms ACB līgas sākuma (jaunā sezona sāksies 28. septembrī) tiek aizvadītas Superkausa spēles, kurās piedalās tikai četras komandas. Šogad par Superkausu sacentīsies “Real Madrid”, “Real Betis”, “Barcelona” un “Joventut”.

Viena no galvenajām intrigām - vai pēdējo trīs gadu Superkausa uzvarētāja “Real Madrid” tiks gāzta no troņa? Jāatzīst, ka arī šogad tā būs galvenā favorīte, jo izdevies ne tikai saglabāt visu līderu kodolu, bet arī pievienot divus ļoti spēcīgus basketbolistus – Mario Hezoņju un Džananu Musu.

Superkausa pusfināli tiks aizvadīti 24. septembrī. Vispirms plkst. 19:20 laukumā dosies “Real Madrid” pret Dairi Bertānu, Rodionu Kurucu un “Real Betis”, bet uzreiz pēc tam 22:20 “Barcelona” spēkosies ar “Joventut”.

Bertāns aizvadītajā sezonā bija viens no “Betis” līderiem un sezonas noslēdzošajā daļā palīdzēja klubam noturēties Spānijas augstākajā basketbola līgā. Šosezon viņam pievienojies arī Rodions Kurucs, kurš cer, ka tieši šajā komandā atkal izdosies atgūt īsto basketbola garšu un parādīt sevi no labākās puses. Aizvadītā sezona “Partizan” rindās Rodionam nebija veiksmīga, tāpēc viņš būt gatavs sevi pierādīt no jauna.

Vai latviešu duets spēs izaicināt galvenos favorītus “Real Madrid”? Kā izskatīsies lielas pārmaiņas piedzīvojusī “Barcelona” – vai komanda būs iespēlējusies un gatava iesaistīties cīņā par Spānijas Superkausu?

 

24.09. 19:20 “Real Madrid” – “Real Betis”. TV3 Sport

24.09. 22:20 “Barcelona” – “Joventut”. TV3 Sport

25.09. 19:20 FINĀLS. TV3 Sport