Meklēt tet.lv

Ārzemju filmu TOP 10

1. Robins Huds

1.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-robins-huds-robin-hood.jpg

Robins Huds

Karā rūdījies krustnesis Robins no Lokslijas un viņa komandieris sarīko pārdrošu sacelšanos pret korumpēto Anglijas monarhiju aizraujošā piedzīvojumu filmā, kas piesātināta ar drosmīgiem varoņdarbiem, galvu reibinošām kauju ainām un mīlestību, kas stāv pāri laikiem.

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

2. Kurska

2.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-kurska-kursk.jpg

Kurska

Filmā atainoti 2000. gada traģiskie notikumi, kad Barenca jūrā pēc eksplozijas militāro mācību laikā nogrima Krievijas zemūdene "Kurska". Kamēr jūrnieki, izsīkstot skābeklim, cīnījās par izdzīvošanu, viņu tuvinieku izmisīgie centieni veicināt glābšanu atdūrās pret politiskiem šķēršļiem.

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

3. Otrā iespēja

3.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-otra-iespeja-second-act.jpg

Otrā iespēja

Četrdesmitgadniece Maja strādā lielveikalā un cīnās ar neapmierinātību par nepiepildītajiem sapņiem. Pateicoties draugiem, kas pamatīgi piepušķojuši viņas CV un Facebook lapā atrodamo informāciju, Maja pašai par pārsteigumu tiek pieņemta darbā kādā prestižā uzņēmumā. Nu viņa ir apņēmības pilna pierādīt izglītotajiem ļaudīm, ka dzīves gudrība ir ne mazāk vērtīga par grāmatu gudrībām.

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

4. Ceļvedis

4.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-celvedis-green-book.jpg

Ceļvedis

Amerika, 1960. gadi. Bāra apsargs Tonijs Lips saņem piedāvājumu kļūt par melnādainā pasaules līmeņa pianista Dona Šērlija šoferi, lai dotos koncertturnejā. Ceļojums liks saskarties gan ar rasismu, gan ar negaidītu cilvēcību, bet par spīti abu atšķirīgumam, viņu starpā uzplauks patiesa draudzība.

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

5. Suņa dzīves jēga

5.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-suna-dzives-jega-a-dogs-purpose.jpg

Suņa dzīves jēga

Sirsnīgs un pārsteidzošs stāsts par uzticīgu suni, kurš, būdams līdzās dažādiem saimniekiem dažādos laikos, mācot cilvēkiem priecāties un mīlēt, atrod pats savas dzīves jēgu.

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

6. Soniks: Filma

6.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-soniks-filma-sonic-the-hedgehog.jpg

Soniks: Filma

Kāds policists sadraudzējas ar mazu, zilu un superātru ezi. Sonikam nepieciešama policista palīdzība, lai aizbēgtu no ļaundara, kurš vēlas ar viņu veikt eksperimentus.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

7. Mežonīgās dabas balss

7.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-mezonigas-dabas-balss-the-call-of-the-wild.jpg

Mežonīgās dabas balss

Suņa Baka miermīlīgā dzīve apgriezās ar kājām gaisā zelta drudža laikos, kad no mājām Kalifornijā viņš nokļuva mežonīgajā un bargajā Aļaskā. Baka neticamie piedzīvojumi stāsta par viņa meklējumiem atrast savu vietu dzīvē.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

8. Pokémon: Detektīvs Pikaču

8.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-pokemons-detektivs-pikacu-pokemon-detective-pikachu.jpg

Pokémon: Detektīvs Pikaču

Izmeklētājs Haris Gudmens noslēpumainā veidā pazudis, kā rezultātā viņa 21 gadu vecais dēls Tims apņēmies noskaidrot, kas īsti noticis. Izmeklēšanā palīdzību sniedz arī Harija bijušais Pokemonu partneris, apķērīgais un dzīvesgudrais, aizkustinoši piemīlīgais Pikaču.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

9. Harijs Poters un noslēpumu kambaris

9.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-harijs-poters-un-noslepumu-kambaris-harry-potter-and-the-chamber-of-secrets.jpg

Harijs Poters un noslēpumu kambaris

Harijas Poteram vasaras brīvdienas nav nekādas jaukās. Viņa draugi Hermione un Rons nav atbildējuši uz viņa vēstulēm. Visbeidzot, Harija istabā uzrodas mājas elfs Dobijs un brīdina Hariju nedoties atpakaļ uz Cūkkārpas skolu, lai uzsāktu otro mācību gadu.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

10. Doktors Dūlitls

10.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-dulitls-dolittle.jpg

Doktors Dūlitls

Veterinārārstam Džonam Dūlitlam, šķiet, ir viss, par ko varētu sapņot: veiksmīga karjera, skaista sieva un divas burvīgas meitas. Vēl viņš grasās noslēgt savā dzīvē lielāko finanšu darījumu. Dūlitls ir īsts veiksminieks. Taču pēkšņi notiek kas savāds: viņš pamana, ka mostas reiz piemitusī spēja… runāt dzīvnieku valodā. Pagājušā gadsimta divdesmitajos gados rakstnieka Hjū Loftinga spalvas radītā dzīvnieku ārsta piedzīvojumi ekranizēti gana daudz, un viens no populārākajiem "Dūlitliem" ir aktieris Edijs Mērfijs. Viņš šo visā pasaulē iemīļoto dakteri spēlējis divās filmās, bet pēc tam vēl trijās titullomā stafeti pārņēma Dūlitla meitas atveidotāja Kaila Prata. Četras no šīm filmām varat skatīt Shortcut un Helio platformās.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino