Meklēt tet.lv

Animācijas filmu TOP 10

1. Troļli 2

1.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-trolli-2.jpg

Troļli 2

Troļļu pilsētā valda prieks un spožums, un Popija atklāj ko patiesi pārsteidzošu - izrādās, kaimiņos ir vēl vairākas Troļļu pasaules! Katra no tām ir veltīta kādam muzikālajam žanram. Kad noslēpumains drauds uzglūn visai Troļļu saimei, Popija, Zars un viņu draugi dosies cauri nepazīstamām zemēm, lai paveiktu ko šķietami neiespējamu: apvienotu visus Troļļus un šajā harmonijā stātos pretī ļaundarim.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

2. Soniks: Filma

2.

images/tet-ko-skatities/filmas/filma-soniks-filma-sonic-the-hedgehog.jpg

Soniks: Filma

Kāds policists sadraudzējas ar mazu, zilu un superātru ezi. Sonikam nepieciešama policista palīdzība, lai aizbēgtu no ļaundara, kurš vēlas ar viņu veikt eksperimentus.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

3. Ledus sirds

3.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-ledus-sirds-frozen.jpg

Ledus sirds

Kad piepildās sens pareģojums un karaļvalstī iestājas mūžīga ziema, dzīvespriecīgā un bezbailīgā Anna ir apņēmības pilna atrast savu māsu Elzu, Sniega Karalieni. Elza mīt tālu ziemeļos, ledus pilī un Annai viņa jāatrod, lai apturētu ledaino lāstu.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

4. Troļļi

4.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-trolli-trolls.jpg

Troļļi

Krāsainā animācijas filma stāsta par aizraujošu ceļojumu, kurš aizvedīs troļļu meiteni Popiju tālu prom no ierastās viņai pasaules un liks viņai apvienot savus spēkus ar pašu drūmāko no troļļiem vārdā Zars. Viņai ir jāizglābj savus draugus no Karaļa Skrimšļa vecākā un viņam padoto bergenu ķetnām. Popijas neticamie piedzīvojumi būs sagatavojuši viņai īstus pārbaudījumus.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

5. Nejaukais Es 3

5.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-nejaukais-es-3-despicable-me-3.jpg

Nejaukais Es 3

Ļaunie minjoni cer, ka Grū no jauna iekļausies kriminālajā pasaulē - viņa jaunā priekšniece no ļaundaru apkarošanas organizācijas atlaidusi Grū. Tā vietā viņš nolemj atvaļināties un doties ceļā, lai atrastu un pirmo reizi satiktu savu sen aizmirsto dvīņubrāli.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

6. Sniega Karaliene: Aizspogulija

6.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-sniega-karaliene-aizspogulija-the-snow-queen-mirror-lands.jpg

Sniega Karaliene: Aizspogulija

Varenais karalis Haralds teju zaudēja ģimeni Sniega karalienes dēļ. Nu viņš ir izdomājis, kā atbrīvot pasauli no jebkādām burvestībām – visi, kam piemīt burvju spējas, turpmāk tiks turēti ieslodzījumā Aizspogulijā. Izjaukt šo nodomu var tikai Gerda, jo viņas spēks neslēpjas maģijā.

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

7. Lote un pazudušie Pūķi

7.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-lote-un_pazudusie-puki.jpg

Lote un pazudušie Pūķi

Kārlis Jenots un Viktors Vīķis ir divi zinātnieki, kuri ieradušies izgudrotāju ciemā. Abu lielākais sapnis ir ierakstīt, kā dzied mītiskais ugunsspļāvējs pūķis. To padzirdējušas, Lote un viņas māsa Roze nolemj viņiem palīdzēt – piedzīvojumi var sākties!

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

8. Lote no izgudrotāju ciema

8.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-lote-no-izgudrotaju-ciema.JPG

Lote no izgudrotāju ciema

Bezrūpīgā suņu meitene Lote dzīvo mazā ciematiņā jūras krastā kopā ar vecākiem – slaveno izgudrotāju tēti un gādīgo māmiņu. Ciemata svarīgākais notikums ir lielais izgudrotāju konkurss, kurā galveno balvu saņem visatjautīgākais un praktiskākais izgudrojums. Īsi pirms konkursa Lote ar draugu Bruno jūrā atrod japāņu grāmatu. Hmm, ko tā ved sev līdzi?

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

9. Lote un Mēnessakmens noslēpums

9.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-lote-un-menessakmens-noslepums-lotte-and-moonstone-secret.jpg

Lote un Mēnessakmens noslēpums

Kādu nakti, meklējot vecā ceļotāja Klausa koferi, Izgudrotāju ciemā ielaužas divi svešinieki. Suņu meitene Lote pārsteidz svešiniekus, kuri nobijušies nomet zemē dzelteno akmeni, ko paņēmuši no kofera, un aizmūk. Lote atklāj, ka tas nav vienkāršs akmens…

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films

10. Mumini. Komēta nāk

10.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-mumini-kometa-nak.jpg

Mumini. Komēta nāk

Kādu dienu trollītis Mumins apjauš, ka Muminu ielejā notiek kaut kas dīvains, - viss ir kļuvis pelēks. Ne tikai debesis un upe, bet arī koki, zeme, un pat Muminu māja! Trollītis Mumins dodas pie gudrā Muskrata, lai noskaidrotu, vai viņš zina, kas notiek.

Pieejams arī tet+ Films
Pieejams arī tet+ Films