Animācijas filmu TOP 10

1. Ledus sirds

1.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-ledus-sirds-frozen.jpg

Ledus sirds

Kad piepildās sens pareģojums un karaļvalstī iestājas mūžīga ziema, dzīvespriecīgā un bezbailīgā Anna ir apņēmības pilna atrast savu māsu Elzu, Sniega Karalieni. Elza mīt tālu ziemeļos, ledus pilī un Annai viņa jāatrod, lai apturētu ledaino lāstu.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

2. Vaiana

2.

images/tet-ko-skatities/berniem/vaiana-moana.jpg

Vaiana

Piedzīvojumus meklējoša pusaudze devusies misijā glābt cilvēkus. Savā ceļojumā Vaiana satiksies ar reiz vareno Maui, kas viņai palīdzēs kļūst par pirmšķirīgu pēddzini un navigētāju. Kopīgi viņi spriedzes pilnā ceļā pārkuģos okeānu, sastapsies ar dažādiem briesmoņiem un neiespējamām likumsakarībām. Garajā ceļā Vaiana atklās to, ko vienmēr vēlējusies visvairāk - sevi pašu.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

3. Troļļi

3.

images/tet-ko-skatities/berniem/multfilma-trolli-trolls.jpg

Troļļi

Krāsainā animācijas filma stāsta par aizraujošu ceļojumu, kurš aizvedīs troļļu meiteni Popiju tālu prom no ierastās viņai pasaules un liks viņai apvienot savus spēkus ar pašu drūmāko no troļļiem vārdā Zars. Viņai ir jāizglābj savus draugus no Karaļa Skrimšļa vecākā un viņam padoto bergenu ķetnām. Popijas neticamie piedzīvojumi būs sagatavojuši viņai īstus pārbaudījumus.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

4. Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē

4.

images/tet-ko-skatities/berniem/zirneklcilveks-celojums-zirneklpasaule.jpg

Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē

Stāsts par pusaudzi no Ņujorkas Mailsu Moralesu, kas kļūst par zirnekļcilvēku un atklāj paralēliem universiem un bezgalīgām iespējām pārpilno Zirnekļpasauli, kurā ne viens vien varonis valkā zirnekļcilvēka masku. Filma saņēma Amerikas Kinoakadēmijas balvu nominācijā "Labākā animācijas filma".

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

5. Minioni

5.

images/tet-ko-skatities/berniem/minioni.jpg

Minioni

Minioni uz šīs planētas dzīvo jau miljoniem gadu. Viņus vieno kopīgs mērķis – kalpot varenākajam saimniekam. Dinozauri, Drakula, Napoleons – visi reiz bijuši minionu saimnieki. Palikuši bez saimnieka, trīs minioni – apņēmīgais Kevins, dumpīgais Stjuarts un mazais Bobs - dodas pasaulē. Trijotnes piedzīvojumiem pilnais un garais ceļojums aizved viņus no superaukstās Antarktīdas līdz Ņujorkai un noslēdzas Londonā.

Skaties Tet+ Kino
Skaties Tet+ Kino

6. Madagaskara

6.

images/tet-ko-skatities/berniem/madagaskara-madagascar.jpg

Madagaskara

Lauva vārdā Alekss dzīvo Ņujorkas Centrālparka zoodārzā un kā jau lauvām pienākas jūtas tur kā karalis. Viņš un viņa labākie draugi zebra vārdā Mārtijs, žirafe vārdā Melmens un nīlzirdzene Glorija visu savu dzīvi ir pavadījuši šajā idilliskajā nebrīvē, saņemot zoodārza apmeklētāju apbrīnu un regulāras ēdienreizes. Draugiem nezinot, Mārtijs kaļ plānus par bēgšanu un ar dažu apbrīnojami uzņēmīgu pingvīnu palīdzību, viņam izdodas izrauties pasaulē, kuru viņš jau sen ir sapņojis iepazīt.

7. Adamsu ģimene

7.

images/tet-ko-skatities/berniem/adamsu-gimene-addams-family.jpg

Adamsu ģimene

Tētis mīl garas pastaigas dranķīgos laikapstākļos. Mamma dod priekšroku tērpties melnā – tā esot pati krāšņākā krāsa. Bērniem rotaļu laukums ir kapsētā. Ome pirms miega iedzer pāris pilienu nomierinošas indīgās tinktūras. Iepazīstieties – tā ir Adamsu ģimenīte! Jocīgā, spocīgā un ikoniskā Adamsu ģimene atgriežas - šoreiz animācijas filmā!

8. Lielās Pēdas ģimene

8.

images/tet-ko-skatities/berniem/lielas-pedas-gimene-big-foot-family.jpg

Lielās Pēdas ģimene

Vai atceries varonīgo Ādamu un viņa tēti - Lielo Pēdu? Lielais Pēda nu ir kļuvis slavens, dzīvo patīkamu un harmonisku dzīvi kopā ar ģimeni. Līdz brīdim, kad uzzina, ka Kanādas mežos kāda kompānija plāno dabai bīstama kompleksa izbūvi.

9. Princeses Bārbijas piedzīvojums

9.

images/tet-ko-skatities/berniem/princeses-barbijas-piedzivojums-barbie.jpg

Princeses Bārbijas piedzīvojums

Ar jauniem draugiem jaunā karaļvalstī Bārbija saprot, ko nozīmē būt sev pašai, kad viņa samainās vietām ar karalisko līdzinieci šajā muzikālajā piedzīvojumā. Skaties lieliskās Bārbijas piedzīvojums jau tagad!

10. Princese Emija

10.

images/tet-ko-skatities/berniem/princese-emija-princess-emmy.jpg

Princese Emija

Princese Emija ir jauna meitene ar slepenu talantu - viņa ir vienīgā, kas spēj sarunāties ar zirgiem. Līdz šim Emijas dzīve bija brīnišķīga - pētīšana un izklaides ar labākajiem draugiem - satriecošiem zirgiem, laika pavadīšana pilī kopā ar ģimeni, un nekādas rūpes. Līdz uzrodas viņas skaudīgā māsīca Džizana, izaicinot viņu ik uz stūra, apdraudot Emijas oficiālo iecelšanu princeses titulā, padarot viņas dzīvi par elli.