Izvēlne
BiznesamProgrammatūra mākonīNorton Small Business Security

Norton Small Business Security (5 ierīces)

Norton Small Business Security (5 ierīces)

695€/mēn.(bez PVN)
Pieteikt

Ieguvumi

Vairāku ierīču aizsardzība

Vairāku ierīču aizsardzība ietver visas uzņēmumā lietotās ierīces: personālos datorus, Mac datorus, Android™ viedtālruņus un planšetdatorus, iPhone® un iPad®.

Pielāgojamā aizsardzība

Pielāgojamā aizsardzība ļauj jums pievienot vai noņemt ierīces no jūs uzstādītā personāldatoru, Mac datoru, viedtālruņu un planšetdatoru saraksta, lai nodrošinātu atbilstību jūsu mainīgajām biznesa vajadzībām.

Lietotņu skenēšana

Lietotņu skenēšana pārbauda lietotnes un lietotņu atjauninājumus uz mobilajām ierīcēm, lai identificētu ļaunatūras un kaitīgas programmatūras un palīdzētu nodrošināt aizsardzību pret potenciāliem privātuma riskiem.

Identificē bīstamos failus

Insight identificē drošos vai bīstamos failus un lietotnes, izmantojot vairāk nekā 175 miljonu Norton lietotāju atsauksmes, lai konstatētu ienākošo apdraudējumu un proaktīvi to novērstu.

24/7 apdraudējuma uzraudzība

Nepārtrauktu 24/7 apdraudējuma uzraudzību nodrošina Norton lietotāju tīkls, kas darbojas kā jūsu personīgā interneta apkaimes uzraudzības grupa.

Ērta lietošana

Pārvaldības portāls ļauj jums aplūkot visu jums nepieciešamo informāciju vienuviet, piemēram, riskantās ierīces, lai jūs varētu ērti rīkoties un novērst negadījumus.

Neatradāt meklēto?

Ja neatradāt meklēto vai vēlies noskaidrot papildu informāciju, sazinies ar mums.

Sazinieties ar mums